۱۴۳ هزار زائر اربعین هنوز در عراق هستند

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، علی رضا رشیدیان با اعلام این مطلب افزود: در مجموع امسال کل زائران ایرانی اربعین امسال که از کشور عازم راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شدند بالغ بر سه میلیون بود.

وی عنوان کرد: از این جمعیت تا کنون بیش از ۹۵ درصد معادل بیش از ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر به کشور بازگشته اند.

وی افزود: یک میلیون و۷۰۰ هزار نفر آنان از طریق مرز مهران به کشور وارد شدند و سهم مرز شلمچه از این جمعیت زائری بیش از ۷۱۴ هزار نفر، چذابه حدود ۳۰۰ هزار نفر و خسروی ۱۰۰ هزار نفر بوده است.

رشیدیان تصریح کرد: از طریق مرز هوایی هم حدود ۱۰۰ هزار زائر ایرانی طی این مدت به کشور بازگشتند.

وی تصریح کرد: تا پایان بازگشت همه این زائران بخش‌های خدماتی محول شده به سازمان اعم از ستاد امداد گمشدگان و راهنمایان زائر، خدمات بیمه ای و پزشکی و درمانی در عراق فعال خواهند بود.

وی ادامه داد: همچنین پخت غذا توسط آشپزخانه‌های حج و زیارت برای زائران باقیمانده همچنان انجام و از طریق برخی موکب‌ها در طول مسیر زائران ایرانی توزیع می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند