۱۳۹۴قالیباف مستمری بگیر تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد هستند

نوامبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، عباس نورمحمدی بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود:  در مجموع تعداد مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی استان بیش از ۱۱ هزار خانوار است.

وی بیان داشت: از این تعداد خانوار، ۷۱ هزار و ۴۲۶ نفر بیمه شدگان اجباری، ۲۴ هزار و ۳۰۰ نفر بیمه شدگان اختیاری و ۱۲ هزار نفر کارگر ساختمانی و یکهزار و ۴۴ نفر نیز بیمه شده توافقی هستند.

نورمحمدی تصریح کرد: همچنین در شهرستان کهگیلویه که ۱۳۱هزار نفر جمعیت دارد، ۶۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند.

وی افزود: از این تعداد ۱۷ هزار نفر بیمه شده اصلی و دو هزار و ۵۰ نفر نیز بازنشسته هستند.

وی افزود: در این راستا به صورت ماهیانه ۷۰ میلیارد ریال هزینه در بخشهای مختلف به بیمه شدگان ارائه می‌شود.

نورمحمدی این هزینه را شامل کمک هزینه ازدواج، مقرری بیمه بیکاری، ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان، مستمری بازنشستگی و مستمری از کار افتادگی و مستمری بازماندگان عنوان کرد.

وی افزود: همچنین مبالغ وصول شده از کارفرمایان برای تامین و ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی و پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران هزینه می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند