۱۳۸۵ مدال توسط ورزشکاران چهارمحالی در رقابت های کشوری کسب شد

اکتبر 15, 2019اخبار روز بیمه

حمید کریمی‌در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه یک هزار و ۳۸۵  مدال توسط ورزشکاران چهارمحالی در رقابت‌های کشوری وجهانی کسب شد، اظهار داشت:طی سال ۱۳۹۷ سهم ورزشکاران استان از مدال‌های کشوری و جهانی یک هزار و ۳۸۵ عدد بود.

ورزش قهرمانی در استان چهارمحال و بختیاری در حال توسعه است

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: ورزش دروازه گفتگوی بین ملت‌ها است و از نشانه‌های توسعه یافتگی جوامع میزان توجه به این مقوله است.

وی ادامه داد: ۲۹ درصد مردم ورزشکار هستند که آمار پایینی است و شاید توجه به ورزش قهرمانی باعث شده از ورزش همگانی غفلت کنیم.

وی تاکید کرد: سال گذشته با افزایش آمار بیمه شدگان ورزشی به ۴۸ هزار نفر، شاهد رشد ۳۲ درصدی طی یکسال بودیم.

راه اندازی ۲۴۰ خانه ورزش روستایی در چهارمحال و بختیاری

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری اظهارداشت: راه اندازی ۲۴۰خانه ورزش روستایی طی سال گذشته در این استان تحرک خوبی در ورزش روستایی به وجود آورد.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی خانه‌های ورزش روستایی زمینه ساز ترویج فرهنگ ورزش در مناطق روستایی است، بیان کرد: خانه‌های ورزش روستایی نقش مهمی‌در  علاقه مند کردن روستائیان به ورزش دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کم تحرکی در روستاها از مهمترین مشکلات به شمار می‌رود، تاکید کرد: حفظ سلامت در روستاها با  حرکت در مسیر ترویج فرهنگ ورزش محقق می‌شود.

وی گفت:  ۴۹ تیم در لیگ‌های کشوری، کسب سه سهمیه در المپیک ۲۰۲۰ توکیوو ۶۰۰ اعزام تیم‌های ورزشی به مسابقات از دیگر افتخارات ورزش در این استان به شمار می‌رود.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: تکمیل ۳۸ پروژه نیمه تمام ورزشی در این استان می‌تواند سرانه ورزشی را تغییر دهد.

خانه جوان شهرکرد در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید

وی تاکید کرد: خانه جوان شهرکرد در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

با اشاره به اینکه خانه جوان در شهرکرد در حال احداث است، اظهار داشت: نخستین خانه جوان شهرکرد در منطقه میرآباد غربی شهرکرد احداث می‌شود.

 مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این خانه جوان با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال احداث می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۲۴میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال اعتبارات استانی و ۱۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی برای اجرای این پروژه طی سال گذشته مصوب شد،  بیان کرد: از این میزان اعتبار استانی تا کنون ۱۳ میلیارد ریال به این طرح اختصاص یافته است.

خانه جوان شهرکرد در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع احداث می‌شود

 مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خانه جوان شهرکرد در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع احداث می‌شود، بیان کرد: این پروژه دارای ۹۴۰ متر مربع زیربنا است.

وی بیان کرد: احداث خانه جوان شهرکرد زمینه ساز فعالیت مطلوب سمن‌ها را در این استان فراهم می‌کند.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در استان چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: ۵۳ تشکل مردم نهاد در استان چهارمحال و بختیاری در بخش جوانان تشکیل شده است.

چهارمحال و بختیاری جزو پنج استان برتر کشور در مشارکت‌های اجتماعی است

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری جزو پنج استان برتر کشور در مشارکت‌های اجتماعی است.

وی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد  نقش مهمی‌در شناسایی مشکلات جامعه و حل آسیب‌های اجتماعی دارند.

مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان‌های مردم نهاد زمینه حضور جوانان در مشارکت‌های اجتماعی را در سطح استان فراهم کرده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند