۱۲ درصد پرداختی خسارت های تصادفات مربوط به کرمان است

اکتبر 22, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضاپورابراهیمی‌ظهر پنجشنبه در دیدار با مدیرعامل صندوق خسارت‌های بدنی کشور بیان داشت: استان کرمان اولین دفتر درون منطقه‌ای است که صندوق بیمه خسارت‌های بدنی کشور در آن راه‌اندازی شده که اقدامات خوبی در این راستا در استان انجام شده است.

وی با بیان این که پس از کرمان در ۲۸ استان این دفتر راه‌اندازی شده است، افزود: به طور متوسط سالانه ۸۰ میلیارد تومان پرداخت‌های صندوق به مردم استان کرمان بوده و در سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان در کرمان خسارت پرداخت شده که سهم بالایی معادل ۱۲ درصد کشور را شامل می‌شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی‌گفت: صندوق تامین خسارت‌های بدنی جزو مجموعه‌های بیمه‌ای است که ماموریت‌هایش را دقیق انجام می‌دهد و به همه تعهدات خود عمل کرده و هیچ تعهد سازمانی و ساختاری به هیچ مجموعه‌ای ندارد.

پورابراهیمی‌گفت: مجموعه اتفاقاتی که در استان کرمان رقم خورد و آمار کشته‌ها مجددا آمار صعودی گرفته لذا ۱۷ هزار نفر در سال ۹۷ آمار کشته‌ها است که وحشتناک است و کشور متقبل هزینه‌های زیادی شده است.

وی تصریح کرد: کمک به افرادی که درگیر تصادفات شده‌اند بسیار مهم است اما مهمتر از آن بحث پیشگیری است که مغفول مانده و معتقدم با برنامه‌ریزی دقیق می‌توانیم با یک دهم مبلغی که بابت تلفات جاده‌ای می‌دهیم برای پیشگیری هزینه کنیم و جواب می‌دهد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی‌اظهار داشت: پیشنهاد می‌کنم کرمان به عنوان استان پایلوت در امر پیشگیری و کاهش تلفات جاده‌ای مطرح شود. سال گذشته تعداد زیادی در حوادث جاده‌ای جان خود را در کرمان از دست دادند که می‌توان گفت به طور متوسط سالانه ۱۰۰۰ نفر در اثر تصادفات جان خود را در کرمان از دست می‌دهند.

وی افزود: بخشی از مقررات و ضوابط کشوری در ارتباط با تصادفات اجرایی نشده است لذا پیشگیری از طریق آموزش می‌تواند اولویت اول ما باشد پیشنهاد می‌کنم کارگروهی در استان تشکیل شود که فاز اول با حضور صندوق خسارت بدنی و در فازهای بعدی بقیه مسئولان پای کار بیایند که پیامد مثبتی خواهد داشت.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند