۱۲۲ بیمار خاص تحت حمایت کمیته امداد چهارمحال و بختیاری هستند

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری کمیته امداد، علی ملک پور بیان کرد: بیماران خاص و صعب‌العلاج علاوه‌بر مشکلات تأمین هزینه‌های درمان و دارو نیازمند تجهیزات پزشکی و توان‌بخشی نیز هستند. 

وی بابیان اینکه ۵۵۱ بیمار زمین‌گیر نیز تحت حمایت کمیته امداد استان هستند، افزود: بیماران خاص، صعب‌العلاج و زمین‌گیر ماهانه کمک هزینه نگهداری و خرید لوازم بهداشتی و درمانی دریافت می‌کنند. 

مدیرکل کمیته امداد استان ادامه داد: در شش ماهه نخست امسال ۱۹۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در قالب خرید تجهیزات توان‌بخشی و کمک هزینه نگهداری به بیماران خاص، صعب‌العلاج و زمین‌گیر پرداخت شده است.

  ملک پور بیان کرد: تمامی‌مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان از مزایای بیمه مکمل مددجویی بهره‌مند هستند و کمک‌هزینه فرانشیز، خرید دارو و کمک هزینه‌های درمانی دریافت می‌کنند.

وی بابیان اینکه بیماران خاص و صعب‌العلاج به علت هزینه‌های بالای درمان نیازمند حمایت خیران هستند، گفت: در «طرح شفا» افراد نیکوکار برای حمایت مالی از بیماران می‌توانند به مراکز کمیته امداد شهرستان‌ها مراجعه کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند