۱۱.۵ میلیارد تومان در همدان هزینه بیماران خاص شده است

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، سعید فرجی ظهر امروز در همایش گرامیداشت هفته بیمه سلامت همدان با اشاره به اینکه سازمان بیمه سلامت استان همدان جمعیت قابل توجهی را تحت پوشش دارد، اظهار داشت: در کشور ۴۰ میلیون نفر و در سطح استان یک میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند. 

وی با بیان اینکه از سال ۹۲ افرادی که بیمه نداشتند؛ می‌توانستند از خدمات صندوق بیمه سلامت همگانی استفاده کنند، افزود: در حال حاضر ۱۲۵ هزار و ۷۰۰ نفر از کارکنان دولت، ۶۹ هزار و ۱۱۳ نفر سایر اقشار، ۶۲۷ هزار نفر از روستائیان تحت پوشش بیمه سلامت استان هستند. 

 

مدیرکل بیمه سلامت همدان با تأکید بر اینکه ۱۱۱ نفر در استان خدمات بیمه سلامت را به مردم ارائه می‌دهند، گفت: ۷۸۰ مرکز درمانی به طور مستقیم با بیمه سلامت قرارداد دارند و ۱۹۰ پزشک متخصص و فوق تخصص نیز به بیمه شدگان خدمات ارائه می‌کنند.

فرجی با اشاره به اینکه خدمات در سه سطح ارائه می‌شود و ۱۳۹ مرکز ارائه خدمات سلامت در سطح یک به روستائیان خدمات ارائه می‌کنند، بیان کرد: در سال ۹۷ بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان هزینه درمان بیماران خاص شد. 

وی با بیان اینکه در نیمه امسال نیز ۱۱،۵ میلیارد تومان صرف درمان بیماران خاص در استان شده است، عنوان کرد: برآورد ما این است که تا پایان سال ۲۴ میلیارد تومان در این راستا هزینه شود. 

مدیرکل بیمه سلامت همدان با تأکید بر اینکه از سال ۹۲ تا ۹۶ هزینه‌ها روند افزایشی داشته است، تصریح کرد: در سال ۹۶ در مجموع ۳۲۵ میلیارد تومان خدمات ارائه شد. 

فرجی با اشاره به اینکه در سال‌های ۹۷ و امسال با توجه به اعتبارات لحاظ شده سعی کردیم در محدوده اعتبارات خدمات ارائه کنیم و خدمات را بدون اینکه کیفیتش کاهش یابد مدیریت کنیم، ابراز کرد: در سال ۹۷ حدود ۵ میلیون و ۳۰۵ هزار بار مراجعه به مراکز  بهداشتی و درمانی انجام شده است. 

انتهای پیام/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند