۱۱ هزار و ۵۰۰ فرد دچار معلولیت جویای کار هستند

دسامبر 2, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق کشفی نژاد ظهر سه شنبه در مراسم روز جهانی افراد دچار معلولیت در شیراز گفت: انتظار داریم همه مسئولان به عنوان شرکای اجتماعی ما تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بتوانیم موانع پیش روی زندگی راحت تر معلولان جامعه را برداریم

وی عنوان کرد: بیش از ۴۵۰ هزار معلول در استان فارس حضور دارند که از این تعداد ۱۳۰ هزار معلول مددجویی بهزیستی استان هستند.

کشفی نژاد افزود: انتظارات، نیازمندی‌ها و خواسته‌ها و توانمندی‌ها و حقوق شهروندی معلولان با نگاهی به گذشته و امید به آینده شناسایی شده است؛ در راستای ایجاد اشتغال برای افراد معلول نزدیک به ۴۵ هزار معلول از طریق ساز و کار تشویقی که اداره کل بهزیستی مهیا کرده است تا از طریق وام و پرداخت حق بیمه بتوانند شاغل شوند.

مدیر کل بهزیستی فارس بیان کرد: هم اکنون حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ معلول جویای کار هستند که چهار هزار و پانصد نفر از آنها دوره‌های آموزشی لازم را طی کردند و به زودی  شاغل خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نمایشگاهی از توانمندی‌های هنری و صنایع دستی معلولان در حاشیه این مراسم برپا شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند