۱۰۷ میلیارد ریال دستمزد در شهرداری شادگان پرداخت شده است

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

حسن مزبانی پور در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: این میزان پرداختی شامل سه ماه حقوق معوق سال گذشته و امسال نیز بوده است.

وی افزود: این شهرداری بابت حقوق و مزایا و بیمه حقوق معوق چندماه از سال گذشته و سال جاری، ۱۰۷ میلیارد ریال به کارکنان و کارگران شهرداری حقوق پرداخت کرده است.

مزبانی پور بیان کرد: در سال جاری با واریز ۱۰۷ میلیارد ریال حقوق به حساب کارمندان و کارگران این شهرداری مشکل پرداخت حقوق کارکنان بخش‌های مختلف شهرداری شادگان برطرف شد.

وی بیان کرد: اکثر شهرداری‌های کشور به دلیل کمبود درآمد در پرداخت حقوق کارکنان و کارگران با مشکل مواجه بودند که این شهرداری هم از این قضیه مستثنی نبوده است.

شهردار شادگان اضافه کرد: در دو سال گذشته به علت پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارگران و کارمندان این شهرداری به عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما بود و از این لحاظ در اذهان عمومی‌بسیار تحت فشار بودیم.

مزبانی پور در پایان از تمامی‌مسئولان اجرایی استان و شهرستان که ما را در پرداخت حقوق کارگران و کارکنان این شهرداری  یاری کردند، تقدیر و تشکر و از شهروندان درخواست کرد: در راستای حمایت از این نهاد مردمی‌و همچنین توسعه  فعالیت‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در سطح شهر با پرداخت به موقع عوارض، ما را در اجرای بهتر طرح‌ها و اداره شهر یاری کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند