یک هزار پروژه بیمارستانی در کشور آماده افتتاح است

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی عصر پنجشنبه در سفر به اردستان در سالن شهدای اهل فرهنگ و قلم اردستان اظهار داشت: خیران یکی از حمایت کننده گان طرح تحول نظام سلامت در منطقه اردستان بوده اند؛ در سالهای گذشته کارهای مثبتی در خصوص نظام سلامت در کشور انجام شده است.

وی با بیان اینکه در صورتی که به نظام سلامت توجه نشود بقیه موضوعات هم روی زمین خواهد ماند، بیان داشت: گامهای موثر طرح نظام سلامت عبارت است ازطرح کاهش هزینه‌ها برای بیماران به زیر ۱۰ درصد، تامین پزشک در مناطق محروم و ماندگاری آن و بیمه همگانی برای ۹ میلیون نفر که بیمه نیستند و خود را مکلف دانستیم تا آنها بیمه شوند و با حمایت‌های مالی مورد نیاز گام دوم طرح تحول نظام سلامت را آغاز کرده ایم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابراز داشت: کنترل فشار خون به عنوان یک بسیج ملی در کشور شروع شد  تا با مهار آن در آینده  مردم نیاز به تخت‌های بیمارستانی نداشته باشند و با مشارکت مردم نظام سلامت رو به جلو حرکت می‌کند.

هر هفته ۵۰ پروژه در حوزه نظام سلامت افتتاح می‌شود

نمکی تصریح کرد: با وجود توسعه زیر ساختها در مناطق کمتر توسعه یافته و با تمام کمبودهای ناشی از تحریم امسال یک هزار پروژه آماده بهره برداری داریم و هر هفته ۵۰ پروژه را در نظام سلامت افتتاح می‌کنیم.

وی تاکید کرد: امسال هشت هزار و ۱۰۰ تخت بیمارستاتی در حال افتتاح است که در تاریخ این کشور بی سابقه است.

نمکی افزود: کمبود دارو در کشور یک سوم سال گذشته در چنین ایام مشابه است و مشکلی در زمینه دارو وجود ندارد.

مجوز بیمارستان ۳۵ تختخوابی شهر زواره صادر شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: مجوز ساخت درمانگاه زواره به عنوان بیمارستان ۳۵ تختخوابی صادر شده است تا مردم از خدمات بهتری برخوردار شوند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند