یک هزار پروژه بیمارستانی در کشور آماده افتتاح است

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی عصر پنجشنبه در سفر به اردستان در سالن شهدای اهل فرهنگ و قلم اردستان اظهار داشت: خیران یکی از حمایت کننده گان طرح تحول نظام سلامت در منطقه اردستان بوده اند؛ در سالهای گذشته کارهای مثبتی در خصوص نظام سلامت در کشور انجام شده است.

وی با بیان اینکه در صورتی که به نظام سلامت توجه نشود بقیه موضوعات هم روی زمین خواهد ماند، بیان داشت: گامهای موثر طرح نظام سلامت عبارت است ازطرح کاهش هزینه‌ها برای بیماران به زیر ۱۰ درصد، تامین پزشک در مناطق محروم و ماندگاری آن و بیمه همگانی برای ۹ میلیون نفر که بیمه نیستند و خود را مکلف دانستیم تا آنها بیمه شوند و با حمایت‌های مالی مورد نیاز گام دوم طرح تحول نظام سلامت را آغاز کرده ایم.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابراز داشت: کنترل فشار خون به عنوان یک بسیج ملی در کشور شروع شد  تا با مهار آن در آینده  مردم نیاز به تخت‌های بیمارستانی نداشته باشند و با مشارکت مردم نظام سلامت رو به جلو حرکت می‌کند.

هر هفته ۵۰ پروژه در حوزه نظام سلامت افتتاح می‌شود

نمکی تصریح کرد: با وجود توسعه زیر ساختها در مناطق کمتر توسعه یافته و با تمام کمبودهای ناشی از تحریم امسال یک هزار پروژه آماده بهره برداری داریم و هر هفته ۵۰ پروژه را در نظام سلامت افتتاح می‌کنیم.

وی تاکید کرد: امسال هشت هزار و ۱۰۰ تخت بیمارستاتی در حال افتتاح است که در تاریخ این کشور بی سابقه است.

نمکی افزود: کمبود دارو در کشور یک سوم سال گذشته در چنین ایام مشابه است و مشکلی در زمینه دارو وجود ندارد.

مجوز بیمارستان ۳۵ تختخوابی شهر زواره صادر شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: مجوز ساخت درمانگاه زواره به عنوان بیمارستان ۳۵ تختخوابی صادر شده است تا مردم از خدمات بهتری برخوردار شوند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند