یک میلیارد‌تومان تسهیلات به روستاییان و کشاورزان بیمه شده استان کرمانشاه اختصاص می‌یابد

فوریه 14, 2020اخبار روز بیمه

سجاد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: به مناسب دهه فجر نزدیک به یک میلیارد تومان تسهیلات بانکی کم‌بهره به صورت قرض‌الحسنه تخصیص داده شده که در اختیار روستاییان و عشایر استان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه سهمیه استان یک میلیارد تومان است عنوان کرد: نزدیک به ۳۳۳ خانوار در استان مشمول این تسهیلات خواهند شد.

طاهری با اشاره به اینکه به هر یک از مستمری‌بگیران ۳۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود گفت: این تسهیلات بدون کوچکترین شرایط خاص و تضامینی که به طور معمول در فرایندهای بانکی مرسوم و رایج است در اختیار روستاییان و عشایر قرار می‌گیرد.

وی افزود: این تسهیلات به مستمری‌ بگیرانی که پنج سال سابقه دریافت مستمری نزد صندوق دارند و حداقل مبلغ مستمری ماهیانه آن‌ها سه میلیون ریال است، پرداخت خواهد شد.  

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه گفت: اکنون ۷۶ هزار و ۵۰۰ خانوار در استان زیرپوشش خدمات این صندوق قرار دارند و از این تعداد نزدیک به ۲۰۰۰ خانوار به‌ صورت ماهیانه حقوق و مستمری دریافت می‌کنند.  

انتهای پیام/۸۳۲ / س

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند