گیلان ۶۳ شهید انقلاب دارد/ لزوم ساماندهی مزار شهدای انقلاب رشت

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد شهید گیلان با بیان اینکه استان گیلان ۶۳ شهید انقلاب اسلامی‌دارد، خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و تجلیل و تکریم خانواده‌های آنان در راس برنامه‌های دهه فجر قرار دارد.

عبدالله پاکاری در کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی‌در استان که در حسینیه شاهد رشت برگزار شد،‌ اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای تجدید عهد با آرمان‌های امام راحل و اصول و ارزش‌های انقلاب است.

وی با تاکید بر لزوم ارتقای کمی‌و کیفی برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر امسال، افزود: ایثارگران مصادیق عینی فجرآفرینی هستند و لذا حضور گسترده ایثارگران در برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر جلوه خاصی دارد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر باید فراگیری داشته باشد، تصریح کرد: رویکرد برنامه‌های دهه فجر مردمی‌بودن است و باید از مشارکت همه اقشار مردم در کنار نهادها و دستگاه‌ها و موسسات استفاده کنیم.

پاکاری دهه فجر را فرصت مناسبی برای معرفی ایثارگران به جامعه به عنوان الگوهای صحیح و کامل دانست و خاطرنشان کرد: جامعه امروز نیازمند بازخوانی منش و روش و سیره شهدا و ایثارگران است.

وی با بیان اینکه استان گیلان ۶۳ شهید انقلاب اسلامی‌دارد، خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و تجلیل و تکریم خانواده‌های آنان در راس برنامه‌های دهه فجر قرار دارد، زیرا امروز آزادی و استقلال و عزت و اقتدار کشور و نظام را مدیون از خود گذشتگی شهدا هستیم.

مدیرکل بنیاد شهید گیلان با اشاره به ورود انقلاب به دهه پنجم حیات مبارک و نورانی خود، گفت:‌ دشمنان اسلام و انقلاب در طول چهل سال گذشته از هیچ توطئه و ترفندی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی‌نگذشتند و امروز شدیدترین دشمنی‌ها را علیه ملت ایران روا می‌دارند لذا بیش از پیش نیازمند فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان بزرگترین میراث شهدا هستیم.

وی از آغاز برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر استان گیلان همزمان با ۱۲ بهمن در گلزارهای متبرک شهدا خبر داد و یادآور شد: ساماندهی مزار مطهر ۲۵ شهید دوران انقلاب در گلزار شهدای رشت در دستور کار قرار دارد.

پاکاری همچنین از تخصیص اعتبار لازم برای ساماندهی مزار شهید «سید یونس حسینی رودباری»، اولین شهید نهضت خمینی کبیر در روستای آغوزبن رودبار خبر داد و اظهار کرد: دهه فجر فرصت مغتنمی‌برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. امروز این فرهنگ غنی رافع مشکلات کشور خواهد بود و می‌تواند در ارتقای فرهنگ عمومی‌نقش محوری داشته باشد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند