گلستان پیشرو در ارجاع الکترونیک / ۴ طرح پایلوت بیمه سلامت ‌اجرا می‌شود‌

ژانویه 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، مهرداد کمانگری پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه خود با تأکید بر اهمیت بخش سلامت اظهارداشت: سلامت و امنیت جمعه شوخی‌بردار نیست و باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: هر تورمی‌که در حوزه اقتصادی وجود دارد ۲ برابر آن در حوزه سلامت بروز خواهد کرد  برای همین در تأمین و تخصیص منابع دچار مشکل خواهیم شد.

مدیرکل بیمه سلامت استان با اشاره به اجرای برخی طرح‌های حوزه سلامت به صورت پایلوت در استان ادامه داد: ارجاع الکترونیک، استحقاق‌سنجی در بیمارستان‌ها، صدور نسخه الکترونیک و تبادل اسناد پزشکی و رسیدگی الکترونیک به آنها در استان اجرایی شد.

وی افزود: تلاش در جهت تحقق منابع و مصارف، هدفمند کردن بسته‌های خدمتی و غیره برخی از اولویت‌ها سازمان بیمه سلامت است.

مدیرکل بیمه سلامت استان با اشاره به بیمه رایگان درمانی برای اقشار کم درآمد اظهارداشت: سازمان به دنبال نظام‌مند کردن بیمه رایگان است برهمین اساس کسانی که براساس ارزیابی وزارت رفاه، استحقاق آن را دارند می‌توانند از این خدمات برخوردار شوند.

انتهای پیام/۵۸۲/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند