گسترش خدمات بیمه‌ای نیازمند کنترل هزینه‌هاست

دسامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن امین لو گفت: یکی از کاربردی ترین مسائل بیمه، حضور دربخش سلامت با توجه به نیازهای افراد از بدو تولد تا پایان عمر است. بدون شک تنها روشی که می‌تواند دغدغه‌های افراد را در رنج بیماری کاهش دهد، توجه به سیستم بیمه و کاهش مشکلات آن است.

 رییس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت، با تاکید بر پرداخت یارانه متقاطع افزود: افراد باید در زمان سلامتی با پرداخت درست حق بیمه و ایجاد سرمایه گذاری در زمان بیماری، بتوانند از خدمات سلامت استفاده کنند، ضمن اینکه افراد دارای تمکن مالی نیز با پرداخت حق بیمه منطقی به افراد نیازمند در استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی کمک می‌کنند؛ لذا هر فردی به میزان وسع خود باید درپرداخت حق بیمه مشارکت کند.

 وی تصریح کرد: نکته مهم دیگر این است که همه افراد باید از خدمات یکسانی استفاده کنند، سیستم بیمه با توجه به واقعیت‌های گفته شده می‌تواند عملکرد مناسبی داشته و نقاط ضعف را کاهش دهد، البته در تمام کشورهای دنیا از الگوها و نظام‌های مختلفی درحوزه سلامت استفاده می‌شود؛ اما مسئله مهم مشارکت بیشتر مردم درپرداخت‌های بیمه ای است.

 امین لو تاکید کرد: از عمر سیستم بیمه ای درکشور ما سال‌های بسیاری می‌گذرد و از زمان تصویب قانون بیمه همگانی خوشبختانه کشورمان درطرازقابل قبولی در افزایش پوشش بیمه ای افراد قرار دارد، اما درخصوص افزایش کیفیت خدمات و کاهش مشکلات اقتصادی بیمه باید اقدامات قابل قبولی انجام داد؛ لذا برای کاهش مشکلات بیمه‌ها باید مشارکت مردم درپرداخت‌ها افزایش داشته و هزینه را باید کنترل کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند