گروه مالی ملت برگزیده نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کیش شد

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، گروه مالی ملت در قالب پنج شرکت کارگزاری بانک ملت، بیمه ما، تامین سرمایه بانک ملت، واسپاری ملت و سرمایه گذاری توسعه معین ملت در ششمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و یازدهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری اینوکس ٢٠١٩ به عنوان شرکت کننده برتر به جهت تنوع ارایه خدمات تجمیع شده در یک گروه مالی  از جمله ارایه خدمات مالی و بیمه ای و تامین سرمایه و میزان بازدید کننده و مذاکرات صورت گرفته با سرمایه گذاران و مدیران شرکت‌های مختلف دولتی، بخش خصوصی و استقبال بی شمار مخاطبان از این غرفه برگزیده شد.

روح الله حسینی مقدم مدیر عامل تامین مالی ملت با بیان اینکه گروه مالی ملت توسعه‌دهنده فعالیت‌های بانکی و مالی بانک ملت و تسهیل‌گر و تسریع‌بخش فرآیندهای آن است، بیان داشت: ما بازوی بانک ملت و واسط میان بازار پول و سرمایه هستیم. 

وی عنوان کرد: اصل حاکم بر فعالیت‌های ما، هدفمندسازی سرمایه‌گذاری‌های کنترلی و غیرکنترلی بانک ملت و تکمیل زنجیره ارزش گروه و شرکت‌ها در حوزه فعالیت‌های مالی است.  

به گفته حسینی مقدم، گروه مالی ملت به حفظ و افزایش ثروت سهامداران متعهد است و برای تحقق این تعهد، با عزم تمام به راهبری و نظارت پرتفوهای زیرمجموعه و ارزش‌آفرینی در کلیه بازارهای مرتبط با شرکت‌های تابعه می‌پردازیم. همچنین با استفاده از راهکارهای بازار در بازارهای پولی و سرمایه‌ای، تسهیل‌گر بازگشت فعالیت‌های بانک ملت به چرخه ارزش‌آفرینی بانکی هستیم تا تمرکز این نهاد بر کسب‌وکار اصلی‌اش در حوزه بانکی حفظ شود. 

وی خاطرنشان کرد: تبدیل شدن به هلدینگ سرآمد و تخصصی مالی در سطح کشور، ضمن تحقق بخش عمده سود، هدف بانک ملت است.  مدیرعامل تامین مالی ملت عنوان کرد: نمایشگاه فرصت‌های سرمایه گذاری در کیش فرصت خوبی بود که کسب و کارهای مختلف اقتصادی از نزدیک و در قالب یک نمایشگاه بتوانند ضمن ملاقات و هم اندیشی اقدام به تبادله اطلاعات و آخرین دستاوردهای حوزه مالی و سرمایه ای کنند و شرایط و امان‌های موجود بازارهای سرمایه ای را بررسی کنند. 

وی افزود: خوشبختانه نقطه قوت نمایشگاه کیش همواره برگزاری پنل‌ها و نشست‌های تخصصی است و شرکت کنندگان با حضور در این نشست‌ها آخرین دستاوردهای علمی‌و تخصصی بازار سرمایه را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهند. 

مدیر عامل تامین مالی ملت اظهارداشت: برای گروه مالی ملت هم فرصتی محترم و مناسبی بود جهت شناسایی فرصت‌ها و سرمایه گذاران و مشتریان جدید و همچنین معرفی خدمات و پتانسیل گروه مالی ملت که خوشبتخانه مراجعات بی شماری از جانب سرمایه گذاران و صاحبان پروژه‌های مختلف از جمله سرمایه گذاران جزیره کیش داشتیم که پس از مذاکرات اولیه با جمع بندی درخواست‌ها موضوعات مهم و قابل را جهت تامین مالی پس از بررسی و کارشناسی فنی و دقیق گزینش کرده و اقدامات نهایی صورت خواهد گرفت . 

حسینی مقدم گفت: متاسفانه بخش عمده ای از سرمایه گذاران کیش اطلاع و آشنایی کافی از بازار سرمایه و تامین منابع مالی ندارند، لازم است با برگزاری دوره‌ها و شرکت در کارگاه‌های کوتاه مدت ویژه راهکارهای تامین سرمایه و همچنین جذب مشاوران و کارشناسان خبره حوزه تامین مالی و سرمایه ای پروژه‌های خود را به پیش ببرند. 

وی یکی از اتفاقات خوب و بی نظیر حوزه تامین سرمایه در سالهای اخیر را صدور اوراق مشارکتی ۳۰۰۰میلیارد ریالی صکوک اجاره جهت تکمیل ترمینال جدید فرودگاه کیش برشمرد که اتفاقی ویژه برای مناطق آزاد کشور بخصوص جزیره کیش در راستای تامین سرمایه از طریق ابزار‌های مالی اسلامی‌و بازار سرمایه بود.

وی در پایان ضمن تشکر از برگزارکنندگان نمایشگاه گفت: اگر شرکت‌ها هدفمند و با برنامه تدوین شده در چنین نمایشگاه‌های شرکت کنند مسلما به اهداف و خواسته‌های خود خواهند رسید و بهره برداری مناسبی از چنین نمایشگاه‌های می‌توانند داشته باشند.

لازم بذکر است در این نمایشگاه بیش از ٢٧٠ شرکت دولتی و بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف از جمله  بورس بانک و بیمه ای و معرفی فرصت‌های سرمایه ای از ٢٧ الی ٣٠ آبان ماه ٩٨ حضور داشتند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند