کمبود سرانه ورزشی در مرند جبران می‌شود

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب بهتاج، امروز در نشست رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان مرند که با حضور معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان مرند در محل فرمانداری ویژه مرند برگزار شد، با اشاره به حضور کمرنگ ورزشکاران مرندی در المپیاد ورزشی استان تصریح کرد: رؤسای هیئت‌ها و مسئولان ورزشی شهرستان مرند، در این خصوص توجه جدی داشته و برنامه ریزی کنند تا شاهد حضور ورزشکاران بیشتری از این شهرستان در المپیاد ورزشی باشیم.

وی افزود: هیئت‌های ورزشی استان آذربایجان شرقی که ورزشکاران آنها در مسابقات بین المللی حضور پیدا می‌کنند، به صورت ویژه حمایت می‌شوند.

بهتاج تاکید کرد: در مورد تجهیز خانه ورزش در روستاها اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان آمادگی دارد تا خانه‌های ورزش روستایی که محل آنها تأمین شده را تجهیز کند.

وی از احداث خانه جودو در مرند خبر داد و اذعان داشت: با توجه به اعلام هیئت جودوی مرند در خصوص وجود فرد خیر برای احداث خانه جودو، ما آمادگی تعامل و حمایت ویژه را در این زمینه داریم.

به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با احداث سالن‌ها و زمین‌های ورزشی، کمبود سرانه ورزشی در شهرستان مرند جبران می‌شود.

بهتاج در ادامه با اشاره به اهمیت تأمین امکانات و منابع مالی برای توسعه ورزش گفت: آنچه در حوزه ورزش حائز اهمیت است وجود منابع انسانی بوده و می‌توان با کمترین امکانات و تلاش بیشتر در راستای قهرمان پروری اقدام کرد.

وی در پایان بر ضرورت بیمه ورزشی ورزشکاران توسط هیأت‌های ورزشی تاکید کرد و گفت: هیئت‌های ورزشی باید از زمان‌های رایگان در جهت آموزش و استفاده رایگان ورزشکاران و قهرمانان خود استفاده کنند.

ضرورت تعیین تکلیف پیست اسکی پیام

معاون فرماندار ویژه مرند نیز در این جلسه ضمن اشاره به موفقیت تعدادی از ورزشکاران شهرستان در مسابقات کشوری و استانی گفت: هیئت‌های ورزشی و ورزشکارانی که مقام‌های برتر استانی و کشوری کسب می‌کنند باید مورد حمایت قرار بگیرند.

علی شیخ پور تاکید کرد: هیئت‌های ورزشی باید با اقدامات خود در راستای توسعه و پیشرفت ورزش شهرستان قدم برداشته و منافع شهرستان را در اولویت قرار دهند.

همچنین بخشدار مرکزی مرند وجود سالن‌های نیمه کاره در روستاها را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد: اجرا و تکمیل این سالن‌ها که در سال‌های گذشته آغاز شده و از جمله مطالبات مردمی‌در روستاهاست مورد توجه قرار گیرد.

علی نیک نفس همچنین خواستار تعیین تکلیف پیست اسکی پیام و مشخص شدن وضعیت واگذاری آن به سرمایه گذار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرند هم با اشاره به وجود ۴۱ هیئت ورزشی در این شهرستان گفت: از این تعداد، ۳۶ هیئت در شهرستان مرند فعال هستند و هیئت‌های ورزشی همگانی، کونگ فو و سوارکاری به عنوان هیئت برتر در استان انتخاب شده‌اند.

امیرحسین فقیهی با اشاره به تعداد ورزشکاران ثبت شده در این شهرستان افزود: تعداد ۷ هزار و ۹۵۶ نفر ورزشکار در شهرستان مرند سازماندهی شده است.

به گفته وی در ماه‌های گذشته، ۲ دوره مسابقات ووشو قهرمانی کشور، ۲ دوره مسابقات سوارکاری استانی و مسابقات کونگ فو استانی در مرند برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان مرند در ادامه ضمن اشاره به حضور ورزشکاران رشته‌های مختلف این شهرستان در مسابقات استانی و کشوری خاطرنشان کرد: دوچرخه سواران شهرستان در جشنواره استعدادهای برتر کشور، موفق به کسب مدال شده و صدرا ایمانی نوجوان دوچرخه سوار مرند، مقام قهرمانی مسابقات کشوری را به دست آورد.

گفتنی است، رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان مرند در این نشست به بیان نظرات و مسائل و مشکلات هیئت‌های ورزشی پرداختند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند