کلیات طرح بیمه اجتماعی روستائیان تأیید شد

نوامبر 7, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امید پیش از ظهر شنبه در سفر به شهرکرد در جمع خبرنگاران از تایید کلیات طرح بیمه‌های اجتماعی روستائیان خبر داد و اظهار داشت: این طرح از طرح‌های خوبی است که  در دولت تدبیر و امید نیز به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفته که اکنون مشمول بررسی اجمالی آن هستیم.

وی افزود: سازمان بیمه اجتماعی روستائیان بیش از یک میلیون نفر سرپرست خانواده روستایی را تحت حمایت دارد که یکصد هزار خانواده‌های روستایی در حال استفاده از تسهیلات بیمه روستایی هستند.

امید تصریح کرد: دولت پذیرفته تا بیمه اجتماعی را در روستاها افزایش دهد تا تعداد بیشتری از روستائیان تحت حمایت این مهم باشند.

وی تاکید کرد: کسانی که از محل طرح‌های اشتغال روستایی استفاده می‌کنند این فرصت را دارند که بیمه اجتماعی شوند که بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت را شامل می‌شود.

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت: امید تا پایان سال آینده بتوان دو میلیون نفر دیگر را نیز تحت حمایت بیمه اجتماعی روستایی قرار دارد که مقدمات آن در حال فراهم شدن است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند