کشف محموله‌های میلیاردی کالای قاچاق در عملیات پلیس اراک

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/مرکزی فرمانده انتظامی‌استان مرکزی از توقیف یک دستگاه خودروی کامیون حامل ۱۷ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در عملیات مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارزش پلیس آگاهی استان خبر داد.

براساس اعلام پلیس، سردار”حسن مفخمی‌شهرستانی” دراین‌باره گفت:‌ طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا از جمله اولویت‌های مأموریتی پلیس استان است که در ماه‌های گذشته با بازنگری طرح‌های عملیاتی پلیس استان، این مهم به صورت ویژه در دستور کار عملیاتی پلیس استان قرار گرفت.

وی با اشاره به جزئیات کشفیات کالای قاچاق پلیس استان در توقیف یک دستگاه خودروی کامیون حامل بار قاچاق اضافه کرد: در یکی از این عملیات‌ها، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، در تحقیقاتی یک دستگاه خودروی کامیون حامل بار قاچاق را در یکی از محورهای مواصلاتی منتهی به شهر اراک شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی‌در استان مرکزی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه راننده خودرو با ارائه مدارکی مدعی انتقال بار ذرت از یکی از استان‌های جنوبی کشور به مقصد تهران بود که در بررسی دقیق مأموران انتظامی، فاقد اعتبار بودن مدارک ارائه‌شده مشخص شد و خودرو مورد بازرسی قرار گرفت.

سردار  مفخمی‌شهرستانی ادامه داد:‌ در بازرسی از این خودرو، مقادیر زیادی از انواع کالای قاچاق شامل پارچه، ظروف آشپزخانه و وسایل برقی کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

این مقام مسئول ارزش ریالی محموله قاچاق را در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حدود ۱۷ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت:‌ فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده، برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند