کشاورزان کردستانی برای بیمه محصولات کشاورزی خود اقدام کنند

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی‌سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، اسماعیل حیدری اظهار داشت: امسال تاکنون تنها ۵۴ هزار هکتار از محصولات در بخش زراعت بیمه شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال زراعی گذشته ۸۰ هزار هکتار از محصولات زراعی با هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بیمه شد، افزود: تاکنون ۱۰ میلیارد تومان خسارت به کشاورزان استان پرداخت شده است.

معاون خدمات بیمه کشاورزی کردستان با بیان اینکه شش میلیارد تومان از این مبلغ به گندمکاران دیواندره‌ای پرداخت شد، ادامه داد: خسارت محصولات زراعی شهرستان بیجار، باغات دیواندره و سروآباد هم به زودی پرداخت می‌شود.

حیدری به برنامه ششم توسعه برای اجباری شدن بیمه دام‌ها نیز اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون ۳۷ هزار راس دام در استان بیمه شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند