کسب و کار نو با تلفیق سرمایه های خرد بسازیم

دسامبر 2, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، کامران اصغری بعدازظهر سه شنبه در نشست هم اندیشی و تعاملی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران اتحادیه‌های شرکتهای تعاونی و تعاونگران استان مازندران اظهار کرد: سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره بخش تعاون نشان از اهمیت بالای این حوزه در سطح کشور دارد و باید برای رشد سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور با کمک مسئولان، مردم و بخش تعاون بیش از پیش تلاش کرد.

وی افزود: نشست‌های هم اندیشی بخش تعاون باید به صورت ماهانه برگزار شود تا بخشی از مشکلات بخش تعاون حل یا مورد پیگیری قرار گیرد. اصغری با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ تعاون در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی خاطرنشان کرد: با تعاون می‌توان افکار و سرمایه‌های خرد را تلفیق کرده و کسب و کاری نو بسازیم. مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران تصریح کرد: وجود بانک تخصصی توسعه تعاون، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بیمه تعاون و اتاق تعاون ظرفیت بسیار خوبی است که تعاونی‌ها با تعامل بیشتر می‌توانند از مزایایی این دستگاه‌ها و نهادها بهره مند شوند. آتوسا وفادار سرپرست جدید مدیریت امور تعاون اداره کل، تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز در این جلسه بیان کرد: از مدیر کل بابت اعتماد و توجه ویژه به بانوان در سطح استان تشکر می‌کنم.

ظرفیت بالای مازندران در بخش تعاون

وی افزود: به دنبال تعامل بیشتری با بخش تعاون علی الخصوص اتاق تعاون در راستای رشد سهم این بخش در اقتصاد استان هستیم زیرا اتاق تعاون از جایگاه بالایی در استان برخوردار است و امیدواریم با هم افزایی برای تعالی این حوزه گامی‌بزرگ برداریم. وی افزود: مازندران از استانهای با ظرفیت بسیار بالا در زمینه تعاون است و جا دارد در راستای رشد بیش از پیش این بخش با کمک همه مسئولان و بخش تعاون تلاشی ویژه کرد.

رئیس اتاق تعاون مازندران نیز در این نشست اظهار کرد: سخنان اخیر مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر ضرورت رشد بخش تعاون باعث ایجاد دلگرمی‌در تعاونگران شد و از این بابت از ایشان تقدیر و تشکر ویژه ای داریم. علاءالدین ربیعی افزود: ما و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک توسعه تعاون، بیمه تعاون و صندوق ضمانت یک خانواده هستیم و تلاش برای رشد بخش تعاون در سطح استان و کشور از وظایف ماست که تلاش خود را در این زمینه چند برابر خواهیم کرد. ربیعی خاطرنشان کرد: امیدوارم انسجام بین اتاق تعاون و اداره کل تعاون اثرات مثبتی را در بخش تعاون به جای بگذارد.       .

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند