کسب رتبه دوم کشوری اداره بیمه سلامت سیستان وبلوچستان

فوریه 25, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: این اداره کل توانست در ارزیابی‌های انجام شده در عملکرد هفته بیمه سلامت توسط ارزیابان این سازمان رتبه دوم کشوری در بین ادارات کل بیمه سلامت کشور را کسب کند.

به نقل از روابط عمومی‌اداره کل بیمه سلامت استان رضا عباسی گفت: سازمان بیمه سلامت ایران بعنوان بزرگترین سازمان بیمه‌گر در کشور در راستای ترویج عمومی‌فرهنگ بیمه درمان و با ایجاد یک سازمان الکترونیک و هوشمند با تمرکز بر سطح بندی خدمات و رعایت نظام ارجاع تلاش کرده تا پوشش بیمه سلامت همگانی را در کشور گسترش دهد و با حفظ کامل حقوق شهروندی و مشتری مداری در جهت تجمیع منابع خود و خرید راهبردی خدمات سلامت از شرکای کاری و مشارکت اجتماعی مردم موجبات رضایتمندی بیمه شدگان را فراهم کند.

وی اظهار داشت: در سیستان و بلوچستان بیش از ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۶۱۴ نفر در صندوق‌های بیمه‌ای اعم از کارکنان دولت، روستاییان و عشایر، بیمه همگانی، بیمه ایرانیان، بیماران خاص و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان افزود: براساس اصل ۲۹ قانون اساسی و با انگیزه تحت پوشش قراردادن تمام اقشار جامعه از جمله روستاییان و شهرنشینان در آبان‌ سال ۷۳ قانون بیمه همگانی خدمات درمانی کشور تشکیل و متعاقب آن سازمان بیمه خدمات درمانی در سوم آبان شکل گرفت و دولت مکلف شد تمهیدات لازم جهت همگانی کردن نظام درمان را فراهم کند.

وی ادامه داد: بدنبال این امر سازمان بیمه خدمات درمانی در مرداد سال ۹۱ به سازمان بیمه سلامت تغییر نام داد و توانست تحقق اهداف بلندی مانند عدالت محوری ارتقا سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت، کاهش پرداخت‌ها از جیب بیمه شدگان  و رفع همپوشانی بیمه‌ای گسترش برنامه پزشک خانواده را فراهم کند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند