کتابخانه دبستان سعدی تجهیز و افتتاح شد/اهدای ۱۵۰۰جلد کتاب

نوامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر دوشنبه در آیینی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در شیراز با حضور مسئولان استان از جمله آموزش و پرورش یکی از کلاس‌های دبستان سعدی تبدیل به کتابخانه شد.

مدیر مرکز نیکوکاری قلبهای سبز شیراز در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر پیرامون این اقدام، گفت: این کتابخانه به همت نیکوکاران با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی در یکی از مناطق محروم شیراز که فروردین امسال دچار سیلاب نیز شد، راه اندازی شده است.

زهرا مردانی سامانی که روانشناس به شمار می‌رود با بیان اینکه موسسه یادشده به جز اینکه در مسایل درمانی کار می‌کند در بخش فرهنگی در جامعه فعالیت دارد، افزود: به مناسبت هفته کتاب یک تعداد کتاب و کتابخانه در این منطقه از شهر شیراز در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

به گفته این نویسنده کودک و نوجوان، بیش از ۱۵۰۰ جلد کتاب نیز به زودی با همت نیکوکاران در میان نیازمندان در روستاهای محروم شیراز توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه داریم سالی ۶ کتابخانه را در مناطق کم برخوردار شیراز به ویژه در مدارس تجهیز کنیم و هر سه ماه ۵۰۰ جلد کتاب به مدارسی که کتابخانه تاسیس کردیم اهدا خواهیم کرد.

سامانی با اعلام اینکه کتابخانه امروز در دبستان سعدی در خیابان شهید وفایی که سیل آمده تجهیز شد، افزود: در این کتابخانه بیش از هزار جلد کتاب ویژه مقطع سنی نوجوان قرار گرفت.

وی همچنین از تجهیز و افتتاح یک باب کتابخانه بدین شیوه در یکی دیگر از مناطق کم برخوردار و محروم شیراز در روز چهارشنبه ۶ آذرماه خبر داد و پیرامون فعالیت‌های مرکز یادشده، گفت:  نیکوکاری قلبهای سبز شیراز یک مرکز خیریه است که با بودجه و همت خیرین کتاب‌ها را تهیه کرده و به تجهیز مدارس در زمینه کتابخانه می‌پردازد.

سامانی در ادامه عنوان کرد: این مرکز خیریه در زمینه تامین داروی بیماران پروانه ای استان فارس فعالیت دارد و به رفع نیازهای این بیماران می‌پردازد.

وی با بیان اینکه بیماران پروانه ای استان فارس به طور رایگان دارو و خدمات درمانی از این مرکز دریافت می‌کنند، اعلام کرد: حدود ۸۰ نفر از بیماران پروانه ای از مرکز قلب‌های سبز دارو دریافت می‌کنند.

به گفته سامانی، هزینه داروی این بیماران تحت پوشش بیمه نیست، بنابر این تا جایی که در توان مان بوده اقلام مورد نیاز این بیماران را تهیه می‌کنیم.

وی با یادآوری اینکه بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان هزینه هر بیمار پروانه ای برای تامین داروست، گفت: این بیماران اغلب اقلام مورد نیاز خود را از این مرکز دریافت می‌کنند.

مدیر مرکز نیکوکاری قلبهای سبز شیراز همچنین اعلام کرد: پیش تر هم به مناسبت آغاز سال تحصیلی، نوشت ابزار ۱۲۰۰ دانش آموز توسط این مرکز تامین و توزیع شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند