کاهش مشکلات قشر ایثارگر اولویت کاری بیمه سلامت

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، سیروس سالمی‌گفت: هیات مدیره جدید درسازمان بیمه سلامت، مشکلات امور ایثارگران را با جدیت بیشتری پیگیری می‌کند، هرچند که جامعه ایثارگری متاسفانه درادوارگذشته مورد بی مهری قرارگرفته و در برخی شرایط نسبت به رفع مشکلات این افراد بی توجهی شده است، این درحالی است که امیدواریم دراین مقطع بتوان نسبت به رفع مشکلات این قشر اقدامات مناسبی انجام داد.

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درامورایثارگران افزود: بسیجی مختص به سازمان بیمه سلامت یا گروهی دردوره ای خاص نیست، بسیجیان درتمامی‌ارکان و لایه‌های جامعه حضور دارند، به گفته رهبرمعظم انقلاب بسیجی یک  تفکر و ایده است که باید با بصیرت و اخلاص درتمامی‌زمان‌ها از انقلاب اسلامی‌حمایت کند.

وی تصریح کرد: بدون شک تا زمانی که تفکر بسیجی میان جوانان رواج پیدا نکند، قشرجوان معنی و مفهوم واقعی بسیجی را درک نکرده و مشکلات کاهش پیدا نخواهد کرد، باید تمام جوانان به شکل حقیقی و طبق گفته رهبری تفکر بسیجی را درتمامی‌دانشگاه‌ها، مدارس، درحوزه اقتصاد و تولید مورد توجه قرار دهند تا گره‌های اقتصادی جامعه گشوده شود.

سالمی‌با تاکید برکاهش فاصله مسئولان با تفکر بسیجی درجامعه اظهار داشت: تفکربسیجی به معنای واقعی باید درتمامی‌ادارات و سازمان‌ها رشد پیدا کند.

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درامور ایثارگران گفت: درحال حاضر حدود ۷۳۰ نفر ایثارگر درسطح سازمان بیمه سلامت حضور دارند که با درنظرگرفتن خانواده این افراد، تعداد ایثارگران به ۲ هزارو ۴۰۰ نفر افزایش پیدا می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند