چرا ۵۱ هزار خانواده روستایی خراسان شمالی بیمه اجتماعی ندارند؟

ژانویه 30, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد محمد علی شجاعی امروز در جلسه هر دهیار یک پروژه اظهار داشت: در حال حاضر ۵۱ هزار خانوار روستایی و عشایر استان تحت پوشش بیمه نمی‌باشند که ما به عنوان مدیر و مسئول موظف هستیم آنها را از مزایای طرح بیمه اجتماعی برخوردار کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید به کارگزاران بیمه جهت اجرای این طرح تکیه کرد، افزود: بیش از ۴۰ کارگزاری بیمه در خراسان شمالی وجود دارد که باید این موضوع را هرچه سریع‌تر حل و فصل کنند در غیر اینصورت قطع به یقین اخراج خواهد شد لذا تا این کارگزان موظف هستند در این مدت تا به ثمر نشیدن هدف به اندازه ۴۰۰ نفر فعالیت کنند.

استاندار خراسان شمالی در ادامه با بیان اینکه دهیاران نیز در این راستا موظف هستند به وظایف خود به خوبی عمل کنند، تصریح کرد: با توجه به عدم توانایی لازم از سوی صندوق بیمه اجتماعی به منظور تحت پوشش قرارگرفتن جمعیت روستایی و عشایری از بیمه، دهیاران موظف هستند تا پایان سال به عنوان کارگزاران بیمه انجام وظیفه کنند.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی با اشاره به انجام طرح هر دهیاری یک پروژه اضافه کرد: علی‌رغم اینکه موضوع تجمیع طرح‌ها از سوی چند دهیاری را هم پذیرفته‌ایم اما باز هم شاهد آن هستیم که برخی از شهرستان‌ها از این جریان عقب هستند. تا کنون ۶۳۰ طرح به تهران ارسال شده و ۵۰ مصوبه اجرایی هم اخذ کرده‌ایم.

انتهای پیام/۳۱۲/ ع

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند