پیگیری برای ایجاد اشتغال خانواده‌های معتادان بهبود یافته لرستان

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ابتسام داشی امروز در شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان در سخنانی با اشاره به فعالیت کمیته توسعه مشارکت‌های مردمی‌زیرمجموعه این شورا، اظهار داشت: این کمیته از ابتدای امسال تا کنون حدود پنج جلسه را برگزار کرده که حدود ۱۷ مصوبه داشته اند و حدود ۹۰ درصد آنها نیز اجرایی شده است.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی برای توانمندسازی همه تشکل‌های مردمی‌استان، عنوان کرد: همچنین همه کارگاههای اشتغال معتادین بهبود یافته شناسایی شده اند و پیگیری وام‌ها و بیمه‌های کارفرمایی در دستور کار قرار گرفته است.

معاون بهزیستی لرستان با اشاره به جلب مشارکت همه تشکل‌های مردم نهاد در این حوزه، بیان داشت: همچنین طی هشت ماهه امسال حق بیمه کارفرمایی و زمینه اشتغالزایی برای خانواده‌های بهبود یافته در دستور کار بوده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند