پیام تصویری داود میرباقری از زادگاه سردار سلیمانی

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

داود میرباقری بر این باور است که شهادت سردار سلیمانی منجر به ایجاد نوعی وحدت و همبستگی در جامعه شده است.

به گزارش ایسنا، کارگردان سریال‌های «مختارنامه» و «امام علی(ع)» با انتشار ویدئویی از محل ساخت سریال «سلمان فارسی» در کرمان (زادگاه حاج قاسم سلیمانی)، با اعلام تسلیت برای شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، در سخنانی اظهار کرد: روز گذشته هنگامی‌که خبر شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را شنیدم، بسیار شوکه شدم و یک بغض و ناراحتی شدیدی در تمام طول روز بر فضای کاری ما سایه انداخته بود.

او ادامه داد: سردار سلیمانی از آن شخصیت‌های بزرگی بود که هر گاه نام او را می‌شنیدم احساس غرور می‌کردم و آروز می‌کردم که ای کاش در تمام حوزه‌ها افراد تاثیرگذاری همچون او وجود داشت. البته این اتفاق تقریبا قابل پیش‌بینی بود و در این ۴۰ سالِ پس از انقلاب همواره دشمنی آمریکا با ما اینچنین بوده که تلاش می‌کردند افراد نافذ را در حوزه‌های مختلف حذف کنند. این اولین بار نیست و آخرین بار نیز نخواهد بود؛ چراکه ذات دشمنی استکبار اینچنین است. 

میرباقری که این روزهای در حال ساخت سریال «سلمان فارسی» است، خاطرنشان کرد: بسیار متاسفم که چنین آدم بزرگی را از دست دادیم. بعضی انسان‌ها همانند سردار سلیمانی همه چیزشان برکت است و حتی با شهادتشان نیز تاثیر عظیمی‌در فضای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی می‌گذارند. امیدوارم این همدلی که از روز گذشته در جامعه ایجاد شده است تبدیل به یک خیزش بزرگ شود. به هر حال این نیز از برکات خون شهید است. امیدوارم این شهادت‌ها و خون‌ها ما را بیش از همه در این مسیری که قرار داریم که راه حقی هم هست، مصمم‌تر کند. 

به گزارش ایسنا، صبح روز جمعه (۱۳ دی ماه سال ۹۸) در پی حمله هوایی نیروهای آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌و چند تن از همراهان وی از جمله فرماندهان و رزمندگان حشد الشعبی، به شهادت رسیدند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند