پیام تسلیت الویری به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

مهندس مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی پیام تسلیتی منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی پیام تسلیتی منتشر کرد.

متن این پیام به این شرح است: «شهادت سردار سرافراز اسلام سپهد پاسدار قاسم سلیمانی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، عموم مردم شریف کشور و همه دوستداران اسلام و ایران در سراسر جهان تسلیت می‌گویم.

آن شهید بزرگوار که عمری در راه دفاع از کیان میهن در جبهههای حق علیه باطل حضور داشت پس از پایان دفاع مقدس نیز نقشی بی بدیل در فرونشاندن آتش گروه‌های تروریستی و فرقه‌های افراطگرا در خاورمیانه داشت و در مقابله با خشن‌ترین نوع تروریسم قهرمانانه ایستادگی کرد.

شهید قاسم سلیمانی در طول حیات پر برکت خود هرگز از هدف بزرگش که خدمت به اسلام و ایران و مبارزه با دشمنان کشور بود منحرف نشد و در عمل به دستور امام راحل(ره) هیچگاه وارد دسته بندی‌های سیاسی و جناحی نشد و سرانجام به آرزویش که شهادت در راه خدا بود نائل شد.

بی شک آن شهید گرانقدر همواره در چشم ملت ایران و مردم منطقه یک قهرمان بزرگ خواهد بود و یادش در دل نسلهای مختلف مردم ایران باقی خواهد ماند».

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند