پوشش درمانی بیمه نامه سامان، ازبدو تولد تا ۷۰ سالگی است

فوریه 14, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نظام سلامت یک حوزه هزینه بربوده که هیچیک از کشورهای توسعه یافته و متوسط دنیا نتوانسته‌اند هزینه بهداشت و درمان خود را کاهش دهد.

البته بسیاری ازکشورها توانسته‌اند آن را مدیریت و کنترل کنند، اما کاهش چندانی درمیزان هزینه‌ها رخ نداده هر چندکه بودجه آنها هرساله روبه افزایش هم بوده است.

سهم سلامت از تولید ناخالص ملی درکشور، رتبه ۸۸ دنیا رادارد، یعنی تولید ناخالص ملی در کشور از سرانه سلامت عقب‌تر است.

در مقابل اما، سرانه هزینه سلامت در ایران، رتبه هشتاد و یکم دنیا را داردکه این یعنی، هزینه سلامت در ایران به مراتب گران‌تر ازبسیاری ازسایرکشور‌های جهان تمام می‌شود.

هزینه‌های پاراکلینیکی در دو بسته یا گروه در بیمه تکمیل درمان عرضه می‌شود: هزینه‌های پاراکلینیکی نوع یک در بیمه تکمیلی که شامل سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آر آی، اکو اردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتو متری و هزینه‌های پاراکلینیکی نوع دو در بیمه تکمیلی که شامل تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرو متری)، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه (سیستو متری)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم است.

تلفیق این اقدامات، می‌تواند هزینه‌ها را تا چندین برابر افزایش دهد.

به عبارت دیگر، پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی می‌تواند برای بسیاری ازافراد جامعه به یک چالش تبدیل شود، به طوری که آنها را حتی از ادامه درمان منصرف سازد.

شرکت بیمه سامان با پوشش هزینه‌های این بخش ازخدمات درمانی، توانسته بخش قابل توجهی از دغدغه بیمه گذاران خود را برطرف کند.

نکته مهم درخرید این پوشش‌های بیمه‌ای، این است که خریداران به صورت خانوادگی می‌توانند پوشش‌های تکمیل درمان را دریافت کنند و دیگر نیازی هم به بیمه گر پایه نداشته باشند.

در واقع، در بیمه نامه درمان خانواده شرکت بیمه سامان، پوشش‌هابراساس شرایط سنی، از بدو تولد تا ۷۰ سالگی ارائه شده اند.

پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی جزئی از خدمات در نظر گرفته شده برای خریداران بیمه نامه تکمیل درمان شرکت بیمه سامان است.

به طوری که این افراد می‌توانندمطمئن باشند حداکثر تا پنج میلیون تومان از هزینه‌های این گونه خدمات را تنها با پرداخت حق بیمه‌ای ناچیز دریافت خواهند کرد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند