پوشش بیمه اجباری سلامت در استان اصفهان آغاز شد

اکتبر 19, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسین بانک عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پوشش بیمه اجباری سلامت اظهار داشت: در راستای پوشش بیمه اجباری سلامت و با هدف تکمیل پوشش بیمه تمام افراد جامعه به مورد دهک‌های پایین درآمدی، طرح رایگان بیمه شدن همانند بیمه سلامت همگانی و روستاییانی که به‌صورت رایگان بیمه شده‌اند را در پیش داریم.

وی ادامه داد: در این راستا افراد ۶ ماه فرصت دارند که به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و وضعیتشان از نظر پرداخت حق بیمه و بیمه شدن مشخص شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان پیرامون کسانی که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار ندارد، تصریح کرد: کسانی که در کل تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار ندارند می‌توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و برای افرادی که از نظر درآمدی جزو دهک‌های پایین قرار دارند تدابیری اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: اگر افراد جزو دهک‌های یک تا ۳ باشند به صورت رایگان بیمه شده و وضعیت افرادی که از دهک‌ ۴ به بعد قرار دارند بر اساس اطلاعاتی که وزارت رفاه از نظر وضعیت درآمدشان بر روی سامانه‌های پیش‌بینی شده قرار می‌دهد از نظر پرداخت حق بیمه و درصد مشارکت مشخص می‌شود.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند