پوشش بیمه اجباری سلامت در استان اصفهان آغاز شد

اکتبر 19, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، حسین بانک عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پوشش بیمه اجباری سلامت اظهار داشت: در راستای پوشش بیمه اجباری سلامت و با هدف تکمیل پوشش بیمه تمام افراد جامعه به مورد دهک‌های پایین درآمدی، طرح رایگان بیمه شدن همانند بیمه سلامت همگانی و روستاییانی که به‌صورت رایگان بیمه شده‌اند را در پیش داریم.

وی ادامه داد: در این راستا افراد ۶ ماه فرصت دارند که به دفاتر پیشخوان مراجعه کرده و وضعیتشان از نظر پرداخت حق بیمه و بیمه شدن مشخص شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان پیرامون کسانی که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار ندارد، تصریح کرد: کسانی که در کل تحت پوشش هیچ بیمه‌ای قرار ندارند می‌توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند و برای افرادی که از نظر درآمدی جزو دهک‌های پایین قرار دارند تدابیری اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: اگر افراد جزو دهک‌های یک تا ۳ باشند به صورت رایگان بیمه شده و وضعیت افرادی که از دهک‌ ۴ به بعد قرار دارند بر اساس اطلاعاتی که وزارت رفاه از نظر وضعیت درآمدشان بر روی سامانه‌های پیش‌بینی شده قرار می‌دهد از نظر پرداخت حق بیمه و درصد مشارکت مشخص می‌شود.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند