پنج هزار و ۱۱۲ نفر تحت پوشش کمیته امداد شهرستان کاشان هستند

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

امیرحسین شیخ استرکی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در شش ماهه ابتدایی امسال حدود پنج میلیارد ریال برای هزینه‌های درمان مددجویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان کاشان اختصاص یافته است، اظهار داشت: ۳۸۴ نفر از مددجویان این نهاد تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.

۴۴۱ دانش آموز و ۶۱ دانشجو تحت پوشش کمیته امداد کاشان هستند

وی با اشاره به اینکه این نهاد هزینه‌های تحصیل ۴۴۱ دانش آموز و ۶۱ دانشجو را تامین می‌کند، ابراز داشت: در شش ماهه نخست سال ۹۸ بیش از ۳۰۰میلیون ریال کمک هزینه برای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش پرداخت شده است.

سه هزار و ۹۶۷ نفر در کاشان حامی‌ایتام و محسنین هستند

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کاشان با بیان اینکه در طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد ۱۴۰ یتیم و ۲۳۲ فرزند محسنین تحت پوشش قرار گرفته اند، تصریح کرد: سه هزار و ۹۶۷ نفر در کاشان حامی‌ایتام و محسنین هستند به نحوی که اعتبارات و کمک‌های اختصاص یافته نقدی و غیرنقدی حامیان اکرام شهرستان در شش ماهه نخست امسال بیش از سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و کمک‌های نقدی و غیر نقدی حامیان محسنین در مدت زمان مشابه در شهرستان کاشان بیش از دو میلیارد ریال بوده است.

وی از اعطای ۶۱ فقره وام خودکفایی به مددجویان امداد و اقشار نیازمند خبر داد و افزود: ۲۴مورد از این وام‌ها مربوط به منابع امدادی بوده که اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال به آن اختصاص یافته و ۳۷ مورد از این وام‌ها از محل اعتبارات بانکی با مبلغی حدود هشت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تامین شده است.

زمینه کاریابی ۴۵ نفر از مددجویان در شش ماهه نخست سال ۹۸ فراهم شده است

شیخ استرکی همچنین از برگزاری ۶۰ دوره آموزش فنی و حرفه ای برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کاشان در شش ماهه نخست ابتدایی سال ۹۸ خبر داد و بیان داشت: با برگزاری دوره‌های آموزشی زمینه کاریابی ۴۵ نفر از مددجویان فراهم شده است.

وی با اشاره به مشارکت حدود ۱۸ میلیارد ریالی مردم دارالمومنین کاشان در شش ماهه نخست سال ۹۸ ابراز داشت: حدود هفت میلیارد ریال از این مبلغ مربوط به وجوهات امانی مردم از قبیل زکات، فطریه، سهم سادات و غیره بوده است و حدود ۱۱ میلیارد ریال آن نیز از محل دریافت کمک‌های مردمی، صندوق صدقات و درامدهای محلی تامین شده است.

حدود ۲۹هزار صندوق صدقات در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک در سطح شهرستان کاشان وجود دارد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کاشان با بیان اینکه بیش از ۲۹هزار صندوق صدقات در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک در سطح شهرستان و در خانواده‌های کاشانی وجود دارد، بیان داشت: این نهاد در شش ماهه نخست امسال در ۱۸ مورد تامین هزینه‌های جهزینه نوعروسان را انجام داده است که برای این مهم اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال هزینه شده است.

۵۲ باب منزل مسکونی مددجویان کاشانی در شش ماهه نخست سال ۹۸ بازسازی شده است

وی در زمینه مسکن و ساختمان مددجویان کاشانی تحت کمیته امداد کاشان افزود: ۵۲ باب منزل مسکونی مددجویان در شش ماهه نخست امسال با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال بازسازی شده است و برای دو مورد نیز احداث و خرید مسکن شهری با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال صورت گرفته است که از این مبلغ نیمی‌از آن بصورت بلاعوض و نیمی‌دیگر به صورت وام بوده است.

شیخ استرکی درباره حمایت از خانواده‌های تحت پوشش نیز گفت: ۶۶ مورد لوازم ضروری با اعتباری بالغ بر ۲۴۰میلیون ریال، ۵۹ مورد اجاره مسکن با حدود ۳۷۲میلیون ریال اعتبار و ۶۱۵ مورد کمک‌های موردی با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال در شش ماهه نخست سال ۹۸ صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: پنج هزار و ۱۱۲ نفر در قالب  سه هزار و ۱۵۴ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح شهرستان هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند