پلاک‌کوبی ۵۰۰ هزار راس دام در کرمانشاه

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

شاهرخ یارویسی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: پلاک کوبی و هویت دار کردن دام‌ها از طریق وزارت خانه موضوعی قانونی است که بر اساس برنامه ششم توسعه باید انجام شود و در این راستا وزارت جهاد کشاورزی متولی است.

وی از همکاری بخش خصوصی با دامپزشکی خبر داد و افزود: طی یک ماه اخیر پلاک کوبی دام‌ها به صور رسمی‌آغاز شده و درصدد هستیم ظرف یکی دو سال آینده تمام دام‌ها هویت دار شوند.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه با بیان اینکه اولویت اجرای طرح پلاک کوبی دام‌های سبک است، خاطرنشان کرد: تاکنون ۵۰۰ هزار راس دام در سطح استان کرمانشاه پلاک کوبی شده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه در کنار پلاک کوبی دام‌ها بیمه اجباری انجام می‌شود، گفت: دریافت هرگونه خدمات دولتی منوط به انجام پلاک کوبی و بیمه اجباری دام‌ها است بر همین مبنا دامداران و بهره بردارانی که بخواهند در سطح استان دامداری کنند باید نسبت به این امر اقدام کنند.

وی هدف از انجام پلاک کوبی دام‌ها را دریافت اطلاعات کامل از شمار دام‌های سبک و سنگین به منظور انجام برنامه ریزی همچنین جلوگیری از قاچاق دام است.

یارویسی خاطرنشان کرد: به محض اینکه دام‌ها به کشتارگاه می‌روند و ذبح می‌شوند به صورت سیستماتیک پلاک‌ها غیرفعال و از تعداد جمعیت دامی‌استان حذف می‌شوند.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: درصدد هستیم تا پایان سال حداقل بتوانیم نیمی‌از دام‌های سبک و سنگین را پلاک کوبی کنیم.

یارویسی با تاکید بر لزوم انجام پلاک کوبی و بیمه اجباری دام‌ها، خاطرنشان کرد: دامداران و بهره برداران دامی‌به منظور انجام پلاک کوبی ۱۵ رقمی‌به مراکز بخش خصوصی مراجعه کنند.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند