پزشکان بیمارستان دولتی سلسله پاسخگوی بیماران اورژانسی نیست

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان فرماندار سلسله گفت: تعداد پزشکان بیمارستان دولتی سلسله پاسخگوی بیماران اورژانسی نیست.

شریف خسروی امروز در جلسه شبکه بهداشت و درمان شهرستان سلسله، با اشاره به جمعیت بیش از ۷۵ هزارنفری شهرستان و حجم بالای مراجعات به تنها بیمارستان دولتی شهرستان، اظهار کرد: شبکه بهداشت و درمان باید نسبت به افزایش تعداد پزشکان جهت رفاه حال شهروندان و خدمت‌رسانی مطلوب اقدام کند.

وی تصریح کرد: کمبود پزشکان اورژانس یکی از دغدغه‌های مردم شهرستان است چراکه در برخی ساعات و بخصوص روزهای تعطیل، تعداد مراجعان افزایش می‌یابد و کمبود پزشک در روند ویزیت بیماران مشکل ایجاد می‌کند.

فرماندار سلسله بر لزوم فراهم کردن داروها و تجهیزات مورد نیاز پزشکان بیمارستان تأکید کرد و افزود: خروجی سیستم باید منجر به رضایت‌مندی بیماران و مردم شهرستان شود.

خسروی خاطرنشان کرد: تضمین سلامت مردم و افزایش خدمات بهداشتی و درمانی مأموریت مهمی‌است و این امر تنها در سایه وحدت، همدلی، شناسایی ظرفیت‌ها و کمک به توسعه و رشد آن‌ها میسر است.

وی ادامه داد: اگر در محیط کاری، اتحاد و همدلی در بین مجموعه وجود داشته باشد خروجی کار در راستای افزایش خدمت‌رسانی به مردم، رشد فزاینده‌ای خواهد داشت.

فرماندار سلسله لازمه پویایی هر سیستمی‌را نقد آزاد دانست و اضافه کرد: کارکنان باید کمبودها و مشکلات موجود را نقد کنند و مسئولان ذی‌ربط نیز باید قدرت نقدپذیری خود را افزایش دهند تا منجر به بالندگی و رشد مجموعه شود.

گفتنی است، در این جلسه پزشکان بیمارستان مهم‌ترین مسائل، مشکلات و انتقادات حوزه کاری خود را مطرح و خواستار برطرف شدن آن‌ها شدند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند