پرداخت ۶۵۰ میلیارد تومان هزینه سلامت در استان سیستان و بلوچستان

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

رضا عباسی در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن گرامیداشت هفته بیمه سلامت اظهار داشت: در حال حاضر ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۶۱۴ نفر در استان سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

وی با اشاره به اینکه سیستان و بلوچستان بیشترین پوشش بیمه‌ای روستایی در کشور را به خود اختصاص داده است، افزود: خدمات بیمه سلامت در قالب  ۵ صندوق روستائیان و عشایر، سلامت همگانی، کارکنان دولت، سایر اقشار و ایرانیان به هم وطنان ارائه می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این استان حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت مربوط به صندوق روستائیان و عشایر است.

وی با اشاره به اینکه ۳۷۰ هزار نفر از جمعیت سیستان و بلوچستان نیز تحت پوشش بیمه سلامت همگانی قرار دارند، گفت: صندوق بیمه روستائیان و عشایر و بیمه سلامت همگانی به صورت رایگان است و حق سرانه بیمه آنان توسط دولت پرداخت می‌شود.

عباسی با اشاره به اینکه بیمه سلامت سالانه حدود ۶۵۰ میلیارد تومان در زمینه بهداشت و درمان مردم این استان به تنهایی هزینه می‌کند، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی‌خدمات بهداشتی و درمانی در قالب خدمات تخصصی و فوق تخصصی با ساخت بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و تربیت نیروی‌های متخصص در کشور و خصوصاً استان سیستان و بلوچستان گسترش چشمگیری داشته است.

وی اجرای برنامه نظام ارجاع در تمامی‌سطوح را امری مؤثر در تحقق عدالت در نظام سلامت توصیف کرد و گفت: در صورت دستیابی به این مهم می‌توان شاهد تحقق عدالت در سلامت در قالب دسترسی به خدمات بر اساس نیاز بیماران بود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند