پرداخت ۵۰ درصد تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم رحیمی‌ظهر شنبه در بیستمین کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل عنوان کرد: سهم استان اردبیل ازمنابع تسهیلات مشاغل خانگی ۵۸ میلیارد ریال است که انتظار می‌رود قبل از پایان سال این منابع با همکاری بانک‌ها به صورت کامل پرداخت شود.

وی با بیان اینکه تسهیلات مشاغل خانگی به دو صورت طرح‌های مستقل و پشتیبان در جهت حمایت از مشاغل خرد قابل پرداخت است، افزود: ۵۰ درصد اعتبارات مشاغل خانگی استان در قالب تسهیلات به تعداد ۲۶۲ طرح پرداخت شده است.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل تصریح کرد: اصلی ترین رویکرد دولت در حمایت از بنگاه‌های اقتصادی در قالب اعطای تسهیلات بوده که ضروری است دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در طرح‌های اشتغالی نهایت همکاری در این موضوع را داشته باشند.

رحیمی‌با عنوان اینکه تمام آمارهای ثبت شده از سوی دستگاه‌های اجرایی در خصوص ایجاد اشتغال‌های جدید راستی آزمایی می‌شود، گفت: ماهیت وقوع هر شغلی به منزله اشتغال حقیقی نبوده و بحث بیمه تامین اجتماعی یکی از مهمترین شروط در راستی آزمایی است.

وی تصریح کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای بنگاه‌های اقتصادی از سه کانال اشتغال روستایی، تبصره ۱۸ و مشاغل خانگی زیر نظر مستقیم کارگروه تخصصی اشتغال استان بررسی و پرداخت می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند