پرداخت ۵۰ درصد تسهیلات مشاغل خانگی استان اردبیل

نوامبر 1, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم رحیمی‌ظهر شنبه در بیستمین کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل عنوان کرد: سهم استان اردبیل ازمنابع تسهیلات مشاغل خانگی ۵۸ میلیارد ریال است که انتظار می‌رود قبل از پایان سال این منابع با همکاری بانک‌ها به صورت کامل پرداخت شود.

وی با بیان اینکه تسهیلات مشاغل خانگی به دو صورت طرح‌های مستقل و پشتیبان در جهت حمایت از مشاغل خرد قابل پرداخت است، افزود: ۵۰ درصد اعتبارات مشاغل خانگی استان در قالب تسهیلات به تعداد ۲۶۲ طرح پرداخت شده است.

دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل تصریح کرد: اصلی ترین رویکرد دولت در حمایت از بنگاه‌های اقتصادی در قالب اعطای تسهیلات بوده که ضروری است دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل در طرح‌های اشتغالی نهایت همکاری در این موضوع را داشته باشند.

رحیمی‌با عنوان اینکه تمام آمارهای ثبت شده از سوی دستگاه‌های اجرایی در خصوص ایجاد اشتغال‌های جدید راستی آزمایی می‌شود، گفت: ماهیت وقوع هر شغلی به منزله اشتغال حقیقی نبوده و بحث بیمه تامین اجتماعی یکی از مهمترین شروط در راستی آزمایی است.

وی تصریح کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای بنگاه‌های اقتصادی از سه کانال اشتغال روستایی، تبصره ۱۸ و مشاغل خانگی زیر نظر مستقیم کارگروه تخصصی اشتغال استان بررسی و پرداخت می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند