پرداخت یارانه حق بیمه ۵۰ هزار تاکسیران شهر تهران از سوی دولت

فوریه 1, 2020اخبار روز بیمه

علیرضا قنادان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اعلام خبری خوش برای تاکسیران‌های پایتخت، اظهار کرد: موافقت‌نامه حل مشکل حق بیمه تاکسیران‌ها میان سازمان شهرداری‌ها، سازمان تأمین اجتماعی و شهرداری تهران به امضا رسید.

وی ادامه داد: مدت زمان زیادی بود که به دلیل اختلافات بروکراتیک بین دستگاه‌ها، لیست رانندگان تاکسی به‌روزرسانی نشده بود و رانندگان به ویژه افراد جدید الورود، شامل یارانه تأمین اجتماعی که طبق آن ۵۰ درصد حق بیمه توسط دولت پرداخته می‌شد، نمی‌شدند و این دسته از تاکسیران‌ها باید به صورت خویش فرما حق بیمه خود را پرداخت می‌کردند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تصریح کرد: با امضای این توافق‌نامه بین وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها، لیست رانندگان مشمول، به‌روزرسانی و پرداخت یارانه بیمه از سر گرفته می‌شود. با تحقق این امر، ماهانه حدود ۲۳۰ هزار تومان به نفع رانندگان تاکسی خواهد شد.

وی افزود: برای گروهی از رانندگان تاکسی قدیمی‌پرداخت یارانه برقرار بود ولی سایر رانندگان به ویژه افراد جدید‌الورود، امکان بهره‌مندی از این یارانه وجود نداشت. مشمولان برخورداری از این حق بیمه، حدود ۵۰ هزار نفر هستند ولی پیش از این تنها حدود ۱۵ هزار نفر از آنها، یارانه را دریافت می‌کردند.

انتهای پیام/

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند