پرداخت کمک هزینه مدارس اجباری نیست/برخورد با مدیران خاطی

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

احمد اسکندری نسبت در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شهریه مدارس اظهار کرد: این مساله بر اساس نوع مدارس متفاوت است و حدود هزار مدرسه در شهر کرمان فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: مدارس خاص شامل نمونه دولتی، سمپاد، شاهد و هیئت امنایی بر اساس دستور عمل ساعاتی بیشتر از ساعات موظفی در قالب ساعت فوق برنامه کار می‌کنند که بابت این خدمت مبلغی دریافت می‌شود.

اسکندری نسب عنوان کرد: در مدارس عادی هزینه بیمه و کتاب‌ها پرداخت می‌شود و اولیای دانش آموزان در صورت تمایل و رضایت برای کمک به مدرسه می‌توانند مبلغی را پرداخت کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: از سال ۹۰ و ۹۱ که بحث تحریم‌ها شدت گرفت دولت کمتر توانست در بحث سرانه‌های دانش آموزی کمک کند به همین دلیل مدیران برای اداره مدرسه مجبورند از افراد دارای تمکن کمک بگیرند.

وی گفت: مدیران تحت هیچ شرایطی اجازه ندارند برای دریافت کمک هزینه از افراد فاقد تمکن مالی اصرار کنند. در بسیاری از مدارس هزینه بیمه، کتاب، پوشاک و لوازم التحریر توسط همکاران فردی و افرادی که در این زمینه‌ها کمک می‌کنند، پرداخت می‌شود.

اسکندری نسب ادامه داد: همچنین تذکر داده شده که مدیران پرداخت کمک هزینه را برای هیچ دانش آموزی اجباری نکنند. در صورت مشاهده چنین مواردی به صورت جدی با آن مدیر برخورد می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند