پرداخت کمک هزینه‌های درمان زنان مبتلا به سرطان در لرستان

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر،  سلمان کریمیان پیش از ظهر دوشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها، اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف تحت پوشش سازمان بهزیستی اعم از زنان آسیب‌دیده و یا در معرض آسیب، ۶ جلسه با حضور نمایندگان ‌دستگاه‌ها برگزار شده است.

وی، اضافه کرد: اجرای برنامه طرح مالی خرد و تشکیل ۵۰ گروه خودیار در قالب گروه‌های ۱۵ تا ۲۵ نفره از زنان سرپرست خانوار روستایی برای توانمندسازی آنها از دیگر برنامه‌های معاونت اجتماعی بهزیستی لرستان است.

معاون بهزیستی لرستان، از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به زنان سرپرست خانوار از طریق تسهیلات خوداشتغالی کارفرمایی و تشکیل گروه‌های همیار خبر داد و افزود: همچنین سرانه بیمه بازنشستگی زنان سرپرست خانوار شهری و روستایی پرداخت شده است.

کریمیان، اضافه کرد: پرداخت کمک هزینه‌های درمان زنان مبتلا به سرطان، لوازم ضروری زندگی و ودیعه مسکن، حمایت از خانواده‌های دارای فرزندان دوقلو و بالاتر از دیگر برنامه‌های بهزیستی لرستان بوده است.

وی، گفت: همچنین فرزندان زنان سرپرست خانوار واجد شرایط جهت معافیت سربازی معرفی شدند.

معاون بهزیستی لرستان از تحت پوشش قرار دادن زنان سرپرست خانوار، بی‌سرپرست، مطلقه و دارای شوهر از کارافتاده خبر داد و افزود: همچنین مستمری زنان سرپرست خانوار تحت پوشش از محل هدفمندی یارانه‌ها افزایش یافته است.

کریمیان، گفت: مرکز الکترونیکی مداخله در خانواده به منظور کاهش طلاق به عنوان دومین استان کشور در شهرستان خرم‌آباد راه‌اندازی شده و بنا داریم همین مرکز را نیز در شهرستان‌های کوهدشت و بروجرد راه‌اندازی کنیم.

وی، از راه‌اندازی ۳ مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده به منظور شناسایی و ارائه خدمات درمانی، آموزشی، تحصیلی، مالی و اشتغال به کودکان‌ کار و خانواده‌های آن‌ها خبر داد و بیان کرد: همچنین راه‌اندازی و توسعه مراکز اورژانس اجتماعی در تمامی‌شهرستان‌های استان در راستای مداخله و کاهش آسیب‌های اجتماعی از دیگر برنامه‌های ما است.

معاون بهزیستی لرستان، گفت: همکاری با مرکز جمع‌آوری متکدیان و افراد متجاهر و سازمان‌دهی افراد ارجاع داده به سازمان در مراکز شبانه‌روزی اعم از شیرخوارگاه، کودکان خیابانی، کودکان بی‌سرپرست، مرکز مداخله در بحران‌های اجتماعی و مراکز بازپروری زنان و دختران و مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ از دیگر برنامه‌های معاونت اجتماعی بهزیستی لرستان در راستای کاهش آسیب است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند