پرداخت معوقات بیمه تکمیلی سال ۹۷ به ایثارگران اردبیل

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی امروز در ابتدای سفر خود به استان اردبیل با حضور در گلزار مطهر شهدای بهشت فاطمه (س) نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

وی در حاشیه این مراسم گفت: امام خمینی (ره) گلزارهای مطهر شهدا را زیارتگاه‌های عشاق دانسته‌اند و مردم عزیز ما عاشقانه برای زیارت این گلزارها می‌روند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین از بیمارستان تخصصی روان‌پزشکی ایثار شهید پاریاب اردبیل نیز بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند درمانی ایثارگران بستری در این مرکز قرار گرفت. نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در بازدید از مرکز فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار اردبیل گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران از سال‌های پیش مراکزی را تحت عنوان مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در سراسر کشور راه‌اندازی کرده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: در استان اردبیل فاز مربوط به ورزشی این مجتمع مورد بهره‌برداری قرار گرفته و فازهای فرهنگی و توان‌بخشی نیز دارای ۹۰ درصد پیشرفت هستند. اجرای این پروژه با مشارکت استانداری اردبیل صورت می‌گیرد و امیدواریم با همکاری‌های مشترک به‌زودی شاهد افتتاح دو فاز دیگر این مجتمع باشیم.

معاون رئیس جمهور با اشاره به معوقات بیمه تکمیلی ایثارگران گفت: هفته گذشته و پس از تصمیم رییس جمهور برای سفر به استان اردبیل مقرر شد معوقات بیمه تکمیلی درمان ایثارگران در استان اردبیل پرداخت شود. بر همین اساس شرکت بیمه دی معوقات بیمه تکمیلی را تا پایان سال ۱۳۹۷ با مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.

ساختمان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران پارس‌آباد نیز به‌صورت تلفنی توسط حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی افتتاح شد.

معاون رئیس جمهور همچنین با حضور در منزل شهیدان «بابا و حسینعلی نامور» و شهیدان «ابراهیم و غلامحسین رمضانی» با خانواده این شهیدان دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدارها ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری، گفت: همه ما به شهیدان، ایثارگران و خانواده‌های آنان مدیون هستیم و آرامش و آسایش امروز در کشورمان مدیون همه این عزیزان است.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند