پرداخت ماهانه ۱۴ میلیارد تومان از سوی بیمه سلامت به موسسات درمانی در کهگیلویه و بویراحمد

فوریه 1, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ماهانه حدود ۱۴ میلیارد تومان از سوی دولت به موسسات طرف قرار داد پرداخت می‌کنیم.

“غلامرضا کاظمی” که روز یکشنبه، ۱۳ بهمن ماه به همراه معاونان و پرسنل بیمه سلامت استان در دیدار با نماینده ولی فقیه استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: حق بیمه برای هر فرد طی یک سال ۵۰۰هزار تومان است.

وی با بیان اینکه ۵۲۰ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت استان هستند، اظهارکرد: بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلون تومان ماهانه حق بیمه از بیمه شدگان دریافت می‌شود اما ماهانه حدود ۱۴ میلیارد تومان از سوی دولت به موسسات طرف قرار داد پرداخت می‌کنیم.

مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بیمه سلامت استان از لحاظ پرداخت به موسسات طرف قرار داد به روز هستیم.

کاظمی‌بیان کرد: روستائیان می‌توانند از طریق پزشک خانواده و نظام ارجاع مراجعه کنند و درحال حاضر در ۶۳ مرکز بهداشتی و درمانی استان پزشک خانواده حضور دارند که در صورت نیاز بیمار به پزشک متخصص ارجاع داده می‌شود.

همچنین حجت الاسلام سید نصیر حسینی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار گفت: نظام اسلامی‌متکی به مردم است و اگر مردم دچار رنج و فشار شوند طبیعتا نظام دچار فشار می‌شود.

وی با اشاره به گلایه مردم روستایی از ارائه خدمات درمانی و پوشش بیمه ای عنوان کرد: نحوه ارائه خدمات درمانی روستائیان تحت پوشش بیمه سلامت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شود.

به گزارش ایسنا، حسینی بیان کرد: از زحمات و خدمات بیمه سلامت در سطح استان تشکر می‌کنم.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند