پرداخت غرامت ۹۳ هزار هکتار ارازی زراعی خسارت‌دیده در لرستان

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، فتح الله رفیعی صبح دوشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها در سخنانی با بیان اینکه در سال زراعی جاری ما باید در استان ۲۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان فروش بیمه نامه در لرستان داشته باشیم.

وی با بیان اینکه اگر بتوانیم این برنامه را تحقق ببخشیم دولت ۱.۵ تا دو برابر این مبلغ را به حساب صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان واریز می‌کند، گفت: همچنین اگر خسارتی در حوزه کشاورزی داشته باشیم دیگر نیاز مالی و اعتباری تهران و مرکز نداریم و می‌توانیم ار محل فروش بیمه نامه غرامت‌ها را پرداخت کنیم.

مدیر بیمه صندوق کشاورزی لرستان، تصریح کرد: در سالجاری پرداخت غرامت از محل صندوق بیمه محصولات کشاورزی را برای حدود ۹۳ هزار هکتار محصولات زراعی، ۲۲ هزار هکتار محصولات باغی، ۱۱ هزار و ۷۰۰ راس دام سنگین، حدود ۵۰۰ هزار راس دام سبک، ۱۸۰ هزار متر مربع آبزیان، ۳۶ میلیون قطعه طیور، ۹۵ هزار فروند کندوی عسل و ۴۶ هزار هکتار منابع طبیعی در دستور کار است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند