پرداخت صدقات در استان مرکزی ۵۵ درصد افزایش یافت

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

قنبر موسی‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به فعالیت کمیته امداد در زمینه کمک‌های موردی به مددجویان تحت پوشش اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۵ هزار کمک موردی با صرف مبلغی بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به منظور کمک به خانواده‌های تحت حمایت انجام شده است.

وی افزود: بخش عمده این کمک‌ها در سرفصل تامین هزینه‌های معیشتی، تحصیل، درمانی، خرید لوازم ضروری زندگی، توانمندسازی، ازدواج و ایجاد اشتغال بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸ هزار میلیارد ریال از منابع دولتی به منظور بیمه مکمل مددجویان تحت حمایت هزینه شده است که شامل خدمات غیرمشمول بیمه، فرانشیز خدمات بستری و سرپایی و پرداخت کمک‌هزینه بیماران زمین‌گیر می‌شود.

موسی‌نژاد بیان کرد: مهم‌ترین رسالت کمیته امداد رفع نیاز محرومان و توجه به انها بوده که از جمله برنامه‌های کمیته امداد در سال ۹۸ توزیع عادلانه اعتبارات در مناطق محروم بوده است.

وی با اشاره به آمارهای درآمدی استان مرکزی ادامه داد: در ۶ ماهه نخست امسال شاهد افزایش آمارهای درآمدی کمیته امداد بودیم به طوری که در بخش صدقه در این مدت رشد ۵۵ درصدی را داشتیم.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی عنوان کرد: همچنین در این مدت رشد ۴۹ درصدی را در حوزه اکرام ایتام و محسنین و رشد ۴۴ درصدی را در حوزه زکات شاهد بودیم.

انتهای پیام/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند