پرداخت صدقات در استان مرکزی ۵۵ درصد افزایش یافت

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

قنبر موسی‌نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به فعالیت کمیته امداد در زمینه کمک‌های موردی به مددجویان تحت پوشش اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۵ هزار کمک موردی با صرف مبلغی بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به منظور کمک به خانواده‌های تحت حمایت انجام شده است.

وی افزود: بخش عمده این کمک‌ها در سرفصل تامین هزینه‌های معیشتی، تحصیل، درمانی، خرید لوازم ضروری زندگی، توانمندسازی، ازدواج و ایجاد اشتغال بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۸ هزار میلیارد ریال از منابع دولتی به منظور بیمه مکمل مددجویان تحت حمایت هزینه شده است که شامل خدمات غیرمشمول بیمه، فرانشیز خدمات بستری و سرپایی و پرداخت کمک‌هزینه بیماران زمین‌گیر می‌شود.

موسی‌نژاد بیان کرد: مهم‌ترین رسالت کمیته امداد رفع نیاز محرومان و توجه به انها بوده که از جمله برنامه‌های کمیته امداد در سال ۹۸ توزیع عادلانه اعتبارات در مناطق محروم بوده است.

وی با اشاره به آمارهای درآمدی استان مرکزی ادامه داد: در ۶ ماهه نخست امسال شاهد افزایش آمارهای درآمدی کمیته امداد بودیم به طوری که در بخش صدقه در این مدت رشد ۵۵ درصدی را داشتیم.

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی عنوان کرد: همچنین در این مدت رشد ۴۹ درصدی را در حوزه اکرام ایتام و محسنین و رشد ۴۴ درصدی را در حوزه زکات شاهد بودیم.

انتهای پیام/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند