پرداخت خسارات سیل اخیر به کشاورزان شادگانی تسریع شود

اکتبر 21, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سعید حاجیان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای کشاورزی شادگان اظهار کرد: شهرستان شادگان با دارا بودن زمین‌های کشاورزی حاصل خیز یکی از مهم ترین شهرستان‌ها در زمینه تولیدات محصولات کشاورزی است.

وی افزود: صندوق بیمه کشاورزی در جهت پرداخت خسارت کشاورزان شهرستان شادگان اقدام کند.

فرماندار شادگان در ادامه با بیان اینکه بسیار نگران سیل بندهای شهرستان هستیم، گفت: وسعت تخریب سیل بندها در سیل اخیر در سطح شهرستان شادگان بسیار بالا است و باید تلاش ویژه ای در زمینه ترمیم و احداث سیل بندها صورت بگیرد.

حاجیان در خاتمه گفت: متاسفانه در سیل اخیر کلیه سیل بندها در روستاها و شهرها تخریب یا کلا از بین رفتند که با توجه به پیش بینی امسال و شروع بارندگی از مهرماه انتظار می‌رود استان نسبت به ترمیم و ساخت سیل بند جدید اقدام فوری صورت بگیرد تا دچار خسارت نشویم.

به گزارش خبرنگار مهر، عقد قرارداد آبیاری و تامین کشت‌های پاییزه، تامین سوخت موتور پمپ‌های آبیاری، پرداخت خسارت یبمه، پلاک گذاری تراکتورها، لایروبی خروجی زهکشی نیشکر، ترمیم و احداث سیل بندها، پرداخت تسهیلات وام‌های کم بهره و… از مهمترین موضوعات مطرح شده در نشست شورای کشاورزی شهرستان شادگان بود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند