پرداخت تسهیلات به بیش از ۱۰۰۰ طرح اشتغالزایی در لرستان

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان از پرداخت تسهیلات به بیش از ۱۰۰۰ طرح اشتغالزایی در استان خبر داد.

اسدالله عبدالهی در کارگروه توسعه اشتغال روستایی و عشایری لرستان که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اهمیت پیگیری طرحهای اشتغالزایی در مناطق روستایی و عشایری اظهار کرد: با  پیگیریها و مکاتبات صورت گرفته اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان در رابطه با توسعه اشتغال روستایی و عشایری جذب شد که در جلسه امروز برای این اعتبار تصمیم گیری و سهم هر کدام از اعضای کارگروه در تخصیص آن مشخص می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان عنوان کرد: اعتبار جذب شده فقط در حوزه اشتغال روستاییان و عشایر هزینه خواهد شد و دستگاههای حمایتی عضو کارگروه در همین خصوص طرحهای متناسب با مصوبات مطرح شده را به کمیته معرفی کرده‌اند و در کمیته مذکور طرحها بررسی و بر اساس اولویتبندی به بانکهای عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی خواهند شد.

معاون استاندار با بیان اینکه تاکنون به ۱۱۴۸ طرح اشتغال زا در استان تسهیلات پرداخت شده است، عنوان کرد: در خصوص طرحهایی که پیشتر در بحث دریافت تسهیلات با مشکل مواجه شده اند، جلساتی را با حضور چهار بانک عامل با هدف رفع نواقص برگزار خواهیم کرد و موضوع پالایش و بررسی طرحهای ارائه شده را نیز به منظور معرفی برای دریافت تسهیلات پیگیری میکنیم؛ همچنین در بحث پرداختها، طرحهایی که در تولید شغل و توسعه اقتصادی استان موثر باشند در اولویت خواهند بود.

وی با تأکید بر تناسب پرداخت اعتبارات با طرحهای معرفی شده، خاطر نشان کرد: در زمینه ایجاد اشتغال هدف انجام کار است و موضوعاتی که مطرح میشوند با همکاری اعضای کارگروه به سریعترین شکل ممکن منتج به نتیجه شوند.

 عبدالهی با تاکید براینکه پرداخت تسهیلات به مردم در حوزه اشتغال با کمترین مشکل و در بازه زمانی کوتاه انجام پذیرد، به موضوع بیمه کارکنان شاغل در واحد‌های تولیدی اشاره کرد و گفت: اشتغال در صورتی مورد تأیید است که منتج به بیمه شود چراکه بیمه کارکنان موجب دلگرمی‌و پشتوانه کاری آنهاست.

معاون استاندار لرستان یادآور شد: بیمه‌ها این موضوع را با جدیت پیگیری کنند، اداره کار و بانکهای عامل نیز در صورت مشاهده تخلف از طرف واحد‌های تولیدی، با استفاده از ابزارهای قانونی بیمه کارکنان را در نظر داشته باشند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند