پرداخت بیش از ۱۳.۵میلیاردریال حق بیمه مددجویان کهگیلویه وبویراحمد

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

نظری بهره‌مندی مددجویان، از خدمات بیمه‌های اجتماعی را یکی از راهکارهای مهم این نهاد درخصوص توانمندسازی مددجویان عنوان کرد.

وی افزود: کمیته امداد خانوارهای تحت حمایت خود را در دو سرفصل زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می‌دهد.

نظری اظهار داشت: توانمندی و ارتقای سطح اعتمادبه‌نفس مددجویان، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان از اهداف اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان است.

وی افزود: مددجویان با دریافت خدمات بیمه تأمین اجتماعی، از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی، فرانشیز درمانی و … بهره‌مند می‌شوند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند