پرداخت بیش از ۱۳.۵میلیاردریال حق بیمه مددجویان کهگیلویه وبویراحمد

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

نظری بهره‌مندی مددجویان، از خدمات بیمه‌های اجتماعی را یکی از راهکارهای مهم این نهاد درخصوص توانمندسازی مددجویان عنوان کرد.

وی افزود: کمیته امداد خانوارهای تحت حمایت خود را در دو سرفصل زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می‌دهد.

نظری اظهار داشت: توانمندی و ارتقای سطح اعتمادبه‌نفس مددجویان، امید به آینده‌ای بهتر و حفظ منزلت اجتماعی مددجویان از اهداف اجرای طرح بیمه اجتماعی مددجویان است.

وی افزود: مددجویان با دریافت خدمات بیمه تأمین اجتماعی، از مزایای بازنشستگی، ازکارافتادگی، فرانشیز درمانی و … بهره‌مند می‌شوند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند