پرداخت بخش قابل توجهی از مطالبات معوق مراکز طی ماههای آینده

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

 به گزارش خبرگزاری مهر، شهرام غفاری گفت: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده بین سازمان تأمین اجتماعی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطالبات جاری بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مراکز پاراکلینیک و داروخانه‌های دانشگاهی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی در حال پرداخت است و حتی مطالبات آذرماه ۹۸ نیز به صورت پیش‌پرداخت انجام شده است.

وی افزود: این مراکز همچنین دارای مطالبات معوق از سازمان تأمین اجتماعی هستند که با تلاش‌های مدیران این سازمان مصمم به پرداخت معوقات هستیم و با تمهیدات اتخاذ شده و تداوم پرداخت مطالبات جاری، امیدواریم در آینده نزدیک پرداخت مطالبات معوق نیز آغاز شود.

وی درباره مطالبات مراکز درمانی غیر دانشگاهی نیز گفت: برنامه سازمان تأمین اجتماعی این است که در ماه‌های پیش رو بخش قابل توجهی از مطالبات معوق را پرداخت کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند