پایان موج بازگشت زائران اربعین

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو اربعین، حجت‌الاسلام صحبت الله رحمانی بابیان اینکه در مراسم اربعین امسال سه میلیون و ۲۲۱ هزار و ۵۴۹ نفر در سامانه سماح ثبت‌نام قطعی انجام دادند، اظهار داشت: دو میلیون و ۴۶ هزار و ۱۶۴ نفر آقا و یک‌میلیون و ۱۷۵ هزار و ۳۸۵ نفر خانم در این مراسم شرکت کردند.

وی بابیان اینکه سامانه سماح بسته‌شده است، افزود: زائرانی که در این سامانه ثبت‌نام کردند و هنوز به عتبات عالیات مشرف نشدند می‌توانند تا پایان ماه صفر بدون روادید به کربلا سفر کنند.

فوت ۱۲۰ زائر ایرانی در مراسم اربعین

دبیر کمیته اعزام ستاد اربعین با اشاره به اینکه موج بازگشت زائران اربعین به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: درمجموع ۱۰۳ هزار و ۸۰۱ نفر از مرز خسروی، یک‌میلیون و ۸۵۵ هزار و ۴۱۱ نفر از مرز مهران، ۸۶۶ هزار و ۳۹ نفر از مرز شلمچه و ۱۱۱ هزار و پنج نفر نیز از مرز چذابه اعزام شدند.

رحمانی بابیان اینکه ۸۵ هزار و ۲۹۳ نفر از زائران از مرز هوایی کشور خارج شدند، تصریح کرد: درمجموع ۱۱۲ هزار و ۹۶۶ نفر از زائران اربعین را اتباع خارجی شامل می‌شوند.

وی یادآور شد: در مراسم اربعین امسال ۱۲۰ نفر از زائران ایرانی فوت شدند و این در حالی است که سه هزار نفر مصدوم با آمبولانس و خطوط هوایی به بیمارستان اعزام شدند.

دبیر کمیته اعزام ستاد اربعین با اشاره به خدمات بیمه‌ای سامانه سماح بیان کرد: بیمه به افرادی که خسارت دیدند تاکنون ۴۵ میلیارد تومان غرامت پرداخت کرده است و مابقی تعهدات نیز به‌زودی پرداخت می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند