وعده وزیر به پرستاران/ معوقه بیش از ۳ ماه نخواهیم داشت

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی، روز پنج شنبه در همایش روز پرستار در برج میلاد تهران، افزود: وقتی بنده وزارت بهداشت را تحویل گرفتم، ۲۰ هزار میلیارد تومان مطالبات معوق از دو سازمان بیمه‌ای و دولت داشتیم.

وی با عنوان این مطلب که شرمنده پرستاران هشتیم، گفت: در بازدیدهای استانی، با این موضوع مواجه می‌شدم که معوقات پرستاری بیش از یک سال و نیم پرداخت نشده است که تصمیم گرفتیم اصلاحاتی در این وضعیت ایجاد کنیم.

نمکی با تاکید بر پیگیری مطالبات معوق پرستاری، افزود: خوشبختانه با تلاش‌هایی که صورت گرفت، توانستیم قسمتی از این مطالبات را پرداخت کنیم و تا پایان سال نیز پرداخت مطالبات را خواهیم داشت.

وزیر بهداشت ادامه داد: تلاش می‌کنیم بعد از این معوقات پرستاری بیش از سه ماه نشود.

نمکی با خطاب قرار دادن معاون اول رئیس جمهور، گفت: ما مطمئن هستیم که پرستاران این پدیده را به حساب ما نمی‌گذارند.

وزیر بهداشت با انتقاد شدید از طرح قاصدک، افزود: بنده از اول هم به این طرح بی ربط قاصدک اعتراض داشتم، چون نه منطقی بود و نه عدالت بین رشته‌ای را تأمین می‌کرد.

وی گفت: طرح جایگزین آن را آماده کرده ایم و قبل از پایان سال، سامانه آن مستقر خواهد شد.

نمکی با عنوان این مطلب که پرستار باید شخصیت مستقل در نظام سلامت داشته باشد، افزود: در هویت بخشی به عنصر ارزنده نظام سلامت کشور دریغ نخواهیم کرد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند