وعده مسئولان منطقه آزاد قشم برای جبران خسارات ناشی از بارندگی

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم طی بازدید میدانی از محلات خسارت دیده شهر قشم وعده دادند ستاد مدیریت بحران این سازمان از ردیف اعتباری تعریف شده و با مشارکت شرکت‌های بیمه‌ای نسبت به جبران خسارات وارد شده به منازل قشموندان اقدام کند.

طی بارندگی‌های اخیر در جزیره قشم بویژه بارش‌های امروز چهارشنبه ۲۷ آذرماه، محلات بافت قدیم این جزیره مخصوصا محله چابهار دچار آبگرفتگی و خسارت شدید شد.

سرپرست اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی سازمان منطقه آزاد قشم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: نیروهای امدادی و خدماتی قبل از بارندگی‌ها بنابر پیش‌بینی هواشناسی در آماده باش کامل قرار گرفتند.

نجم‌الدین فریدونی افزود: متاسفانه شدت بارش‌ها از ساعت ۵:۳۰ دقیقه امروز بیش از حد مورد انتظار بوده و سبب غافلگیری مردم و تیم‌های امدادی شد.

وی ادامه داد: در بازدید مسوولان منطقه آزاد قشم از محله چابهار این قول به مردم داده شد که از طریق ردیف اعتباری تعیین شده برای ستاد بحران این سازمان و مشارکت شرکت‌های بیمه‌، تمامی‌و یا بخشی از خسارات وارده به اهالی جبران شود.

سرپرست اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: با اتمام بارندگی فرآیند ارزیابی میزان خسارت وارده با کمک نمایندگان بیمه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فریدونی با اشاره به مسبوق به سابقه بودن آبگرفتگی محله چابهار در پی بارش باران، گفت: در نشست مشترک مسوولان مربوطه نظیر ستاد مدیریت بحران شهرستان، شهرداری و شورای اسلامی‌شهر قشم، سازمان منطقه آزاد و نیز مراجع قضایی تصمیمات اتخاذ شده است.

وی بیان کرد: تعریض کانال بلوار ساحلی شرقی قشم برای هموارسازی مسیر آب در دستور کار قرار گرفته اما بافت قدیم مسکونی برای امدادرسانی در خارج از زمان بارندگی نیز با مشکل مواجه است و باید مسیر دسترسی به آن باید از چهارراه رسالت تا بلوار شرقی بازگشایی شود.

سرپرست اداره آتش نشانی و خدمات ایمنی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: همراهی اهالی در این راستا نقش بسیار برجسته‌ای دارد.

گفتنی است، بنابر خبر منتشر شده از سوی پرتال رسمی‌سازمان منطقه آزاد قشم به دستور مدیرعامل این سازمان، دو طرح اساسی برای ایمن سازی شهر قشم در مقابل سیلاب‌های احتمالی در حال اجرا است که با اتمام آن تا یک ماه آینده، نگرانی‌ها از بارش شدید باران که موجب آسیب رساندن به بافت قدیم شهر می‌شود از بین خواهد رفت.

انتهای پیام/۷۵۵۸/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند