وعده مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی ایران؛ جریمه دیرکرد و سود بدهی معدنکاران بخشوده می‌شود

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، فرید دهقانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت توجه ویژه‌ای به اکتشاف معادن و استخراج و فرآوری مواد معدنی دارد و در این خصوص هرجایی که بانکی در این حوزه پشتیبانی و حمایت نکند صندوق بیمه معادن ایران پشتوانه خواهد بود.

وی افزود: نوع حمایت‌های مالی از صنایع معدنی متناسب با جای معدن، نوع مواد اکتشافی بوده و در حوزه استارت آپ‌ها و آنهایی که با فنآوری نو فعالیت کنند بیشتر حمایت می‌شوند و علاوه بر توجه به معادن بزرگ، تلاش برای تامین سرمایه از بانک‌ها در خصوص صنایع معادن کوچک بیشتر شده است.

دهقانی ابراز کرد: تمام واحدهای معدنی که معوقه دارند چنانچه اصل بدهی را تا ۳۰ آذر ماه امسال پرداخت کنند و یا نسبت به بخش از بدهی و پرداخت اقساط آن تعهد دهند جریمه دیرکرد و سود آن بخشوده می‌شود.

وی تصریح کرد: در سال‌های  اخیر این صندوق یک هزار و ۶۰۰ بیمه نامه و ضمانت نامه سرمایه گذاری را در مقیاس‌های بیمه‌ای برای سرمایه گذاران صادر کرده است.

دهقانی  به تخصیص ۴۹۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید معدنکاران کشور در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در کهگیلویه وبویر احمد حدود اختیارات قانونی درخواست‌ها برای بیمه نامه و تسهیلات به تولیدکنندگان معدنی بررسی و حمایت می‌شوند.

مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی ایران بیان کرد از ابتدای کار صندوق تا اوایل سال ۹۷، ۶۷۵ میلیارد تومان ضمانت نامه سرمایه گذاری و اعتباری صادر شده است.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند