وعده مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی ایران؛ جریمه دیرکرد و سود بدهی معدنکاران بخشوده می‌شود

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، فرید دهقانی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت توجه ویژه‌ای به اکتشاف معادن و استخراج و فرآوری مواد معدنی دارد و در این خصوص هرجایی که بانکی در این حوزه پشتیبانی و حمایت نکند صندوق بیمه معادن ایران پشتوانه خواهد بود.

وی افزود: نوع حمایت‌های مالی از صنایع معدنی متناسب با جای معدن، نوع مواد اکتشافی بوده و در حوزه استارت آپ‌ها و آنهایی که با فنآوری نو فعالیت کنند بیشتر حمایت می‌شوند و علاوه بر توجه به معادن بزرگ، تلاش برای تامین سرمایه از بانک‌ها در خصوص صنایع معادن کوچک بیشتر شده است.

دهقانی ابراز کرد: تمام واحدهای معدنی که معوقه دارند چنانچه اصل بدهی را تا ۳۰ آذر ماه امسال پرداخت کنند و یا نسبت به بخش از بدهی و پرداخت اقساط آن تعهد دهند جریمه دیرکرد و سود آن بخشوده می‌شود.

وی تصریح کرد: در سال‌های  اخیر این صندوق یک هزار و ۶۰۰ بیمه نامه و ضمانت نامه سرمایه گذاری را در مقیاس‌های بیمه‌ای برای سرمایه گذاران صادر کرده است.

دهقانی  به تخصیص ۴۹۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید معدنکاران کشور در سال گذشته اشاره کرد و افزود: در کهگیلویه وبویر احمد حدود اختیارات قانونی درخواست‌ها برای بیمه نامه و تسهیلات به تولیدکنندگان معدنی بررسی و حمایت می‌شوند.

مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی ایران بیان کرد از ابتدای کار صندوق تا اوایل سال ۹۷، ۶۷۵ میلیارد تومان ضمانت نامه سرمایه گذاری و اعتباری صادر شده است.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند