وضعیت حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ / افزایش نیاز به خون و فرآورده‌های خونی

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

“وضعیت حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ + جزییات، بیماران نادر “بیمه” ندارند!، وجود ۲۰۰ مرکز تجاری پرخطر در تهران، توزیع ۲۵۰ هزار حلقه لاستیک دولتی به تاکسی‌ها، نحوه جبران ساعات درسی مدارس در تعطیلات اخیر و افزایش نیاز به خون و فرآورده‌های خونی” از جمله مهم‌ترین اخبار اجتماعی ایسنا در روز سه‌شنبه هستند.

به گزارش ایسنا، ‌تیتر برخی از مهم‌ترین اخبار تحریریه اجتماعی ایسنا در ادامه می‌آید که با کلیک روی آن‌ها می‌توانید به متن کامل خبر دسترسی داشته باشید:

وجود ۲۰۰ مرکز تجاری پُرخطر در تهران

معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز بیش از یک سوم حوادث ناشی از کار در حوزه ساخت و سازها رخ می‌دهد و ۱۷درصد از این حوادث منجر به فوت می‌شود.

آلودگی هوا پرندگان را از شهر فراری می‌دهد

اثرات آلودگی هوا بر سلامت انسان بر کسی پوشیده نیست اما نکته‌ای که شاید در روزهای بحرانی آلوده کمتر به آن توجه شود اثرات سوء آلودگی هوا بر حیوانات و ازجمله پرندگان است. در حال حاضر در شهر تهران حدود ۲۵۰ گونه پرنده شناسایی شده است که به گفته مدیر عامل انجمن پرنده‌شناسی و پرنده‌نگری طرلان آلودگی هوا می‌تواند این گونه‌ها را از شهر دور کند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور خبر داد

توزیع ۲۵۰ هزار حلقه لاستیک دولتی به تاکسی‌ها

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: در راستای خدمات حمایتی به رانندگان تاکسی در کشور ۲۵۰ هزار حلقه انواع لاستیک خودرو با قیمت مصوب دولتی توزیع شد.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خبر داد

جمع آوری معتادان و بهسازی دره فرحزاد برای استفاده مردم

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از آغاز طرح پاکسازی دره از معتادان و احداث راه در مسیر دره فرحزاد خبر داد.

سرگردانی والدین بدنبال تصمیمات تعطیلی مهدهای کودک

مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشوربه دنبال تعطیلی مدارس کشور، نسبت به عدم تعطیلی ادارات برای جلوگیری از حضور کودکان در محل کار والدین انتقاد کرد.

نحوه جبران ساعات درسی مدارس در تعطیلات اخیر/ موافق تغییر تقویم آموزشی هستیم

وزیر آموزش و پرورش در بازدید از ایسنا، ضمن تشریح تدابیر آموزش و پرورش برای جبران عقب ماندگی درسی دانش‌آموزان در ایام تعطیلی مدارس به علت آلودگی هوا، درباره اصلاح تقویم آموزشی و تعطیلات زمستانی مدارس گفت: ما موافق اصلاح تقویم آموزشی هستیم اما به تنهایی نمی‌توانیم در این باره تصمیم بگیریم.

مدیرکل انتقال خون استان تهران اعلام کرد

افزایش نیاز به خون و فرآورده‌های خونی / کاهش تمایل برای اهدای خون در آلودگی هوا

مدیرکل جدید انتقال خون استان تهران با بیان اینکه نیاز به خون و فرآورده‌های خونی افزایش یافته و شرایط خاصی چون آلودگی هوا وجود دارد که تمایل مردم برای اهدای خون را کاهش می‌دهد، گفت: اما با این وجود هم می‌توان اقدامات انجام داد که خون مورد نیاز مراکز درمانی تهران فقط از طریق اهداکنندگان استان تهران تامین شود.

محسن‌هاشمی:

صنعت آتش نشانی ویژه و گران است

رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه صنعت آتش نشانی یک صنعت ویژه و گران است، گفت: برخی از این تجهیزات و امکانات منحصر به فرد است و در برخی از کشورها تولید می‌شود؛ اما فعالیت‌هایی در زمینه ساخت داخل آغاز شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران تاکید کرد

لزوم خروج شهرک‌های صنعتی از محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بر لزوم خروج شهرک‌های صنعتی از محدودیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری استقرار صنایع در استان تهران با رعایت استانداردهای زیست‌محیطی تاکید کرد.

وضعیت حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ + جزییات

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیشترین مقدار رشد مصارف بودجه مربوط به امور رفاه اجتماعی است که ۲۲.۲ درصد افزایش داشته است گفت: بودجه امور رفاه برای سال ۹۹، ۱۳۰ هزار میلیارد تومان است که حدود ۶۰ درصد بودجه امور رفاهی یعنی ۸۵ هزار میلیارد تومان مربوط به صندوق‌های بازنشستگی است.

رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد

تحویل ۱۴ هزار مسکن به خانوارهای دارای دو معلول تا سال آینده

رئیس بنیاد مستضعفان از ساخت و تحویل ۱۴ هزار واحد مسکونی به خانوارهای دارای دو فرزند معلول تا سال آینده خبر داد.

سند ملی بیماری‌های نادر در انتظار تصویب هیات وزیران

بیماران نادر “بیمه” ندارند!

مدیرعامل بنیاد بیماری‌های ناد با بیان اینکه بیشتر بیماران نادر از پوشش بیمه‌ای برخوردار نیستند و اگر هم بنابر مسائل خانوادگی یا شغلی، بیمه پایه داشته باشند، این بیمه‌ها پاسخگوی نیازشان نیست، در عین حال ابراز امیدواری کرد که با تصویب سند ملی بیماری‌های نادر در هیات وزیران، حیطه وظیفه هر دستگاه در قبال این بیماران مشخص شود.

حمایت شهرداری از شرکت‌های خصوصی دوچرخه اشتراکی

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تصمیم مدیران شهری برای حمایت از شرکت‌های خصوصی حمل و نقل پاک خبر داد.

به گزارش ایسنا، پربازدیدترین اخبار اداره اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:

وضعیت حقوق بازنشستگان در سال ۹۹ + جزییات

نحوه جبران ساعات درسی مدارس در تعطیلات اخیر/ موافق تغییر تقویم آموزشی هستیم

بیماران نادر “بیمه” ندارند!

هوای تهران در نیمی‌از ایستگاه‌ها «ناسالم برای همه» است

تاثیر مخرب آلودگی هوا بر روح و روان

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزپیات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند