وزیر ارشاد در گرمسار: تعداد هنرمندان بیمه‌شده در کشور به بیش از ۷۰ درصد افزایش یافت

نوامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرمسار، سید عباس صالحی شامگاه پنجشنبه در  گرمسار اظهار داشت: در زمینهٔ بیمه هنرمندان تلاش داشتیم در حد مقدورات و نه انتظارات و نیازهایی که اهالی فرهنگ و هنر دارند اقداماتی را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در فاصله ۹۵ تا ۹۷ درزمینهٔ بیمه هنرمندان، از نظر تعداد بیش از ۷۰ درصد افزایش به ثبت رسیده است افزود: از نظر رقم و ریال نیز در این زمینه بیش از ۲ برابر قبل هزینه شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌با تأکید بر اینکه تقاضاها برای بیمه هنرمندان بسیار بیش از این‌هاست ابراز امیدواری کرد تا با گشایش منابع اعتباری فاصله میان اقدامات و تقاضاها در این زمینه کاهش یابد.

صالحی از سمنان به‌عنوان استانی با گنجینه فراوان در حوزه فرهنگی، هنری و تمدنی نام برد و افزود: در برنامه‌های مختلف رویدادی در این استان مانند جشنواره ایل سنگسری و جشنواره‌های تئاتر، استعدادها و خلاقیت‌های قابل ‌توجهی وجود دارد.

وی با اشاره به دیدارهای خود با تعدادی از هنرمندان استان سمنان در این سفر اضافه کرد: شخصیت‌های قابل ‌توجه هنری در استان سمنان وجود دارد که به‌عنوان الگو در عرصه‌های کشوری و ترازهای ملی قابل اعتنا و اتکا هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌تکمیل شناخت و ارتباطات بهتر با اهالی فرهنگ و هنراستان سمنان را از جمله اهداف سفر خود به این استان برشمرد.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند